Skocz do zawartości

Mała zgrabna obudowa komputera do salonu (mATX)


Recommended Posts

Witam.

Udało mi sie tanio kupić płyte MSI MS-7528 +1GB ram razem z procesorem Intel Core2Duo 1,86MHz WD 250GB, karta grafiki gf 8400gs 512mb i kartą dżwiękową ASUS Xonar Essence ST.
Szukam obudowy mATX z zasilaczem do której te części by się zmieściły i która ładnie komponowała by się razem z amplitunerem Yamahy A1010 i głośnikami NS-777.
Chciałbym mieć możliwość oglądania filmów online oraz przeglądania internetu na dużym telewizorze.
Zależy mi głównie na dobrym audio i na wyglądzie tej obudowy
Limit 1000zl (nie musi być odrazu za 1000 jeśli będzie fajna za 200 to też może byćicon_smile.gif)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Trudno jednoznacznie powiedzieć, mnie na przykład podobają się takie w kształcie TUBY. Aczkolwiek nie wiem czy formacie mATX takie znajdzie (miałem kiedyś ITX). Komp miał być do pokoju rozrywki w stylu high-tech, i do tego miała być ciecz zakładana. Jeśli aż 1000zł możesz przeznaczyć na obudowę, to wydaję mi się, że lepiej zrobisz, jak sprzedaż to co masz, i złożysz coś mniejszego, a przy tym bardziej na czasie i w mniejszej obudowie icon_wink.gif

Zawsze możesz kupić naprawdę MINI gotowca. , albo coś tańszego, jak choćby http://www.janeksobczak.e-blogi.pl/komentarze,206466.html warto odzwiedzic !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...