Skocz do zawartości

Czy da się to podłączyć?


adrianosisko

Recommended Posts

Witam.

Czy jeśli mam do dyspozycji (te co na zdjęciach) odtwarzacz CD, wzmacniacz, kabelki i kolumnę, to da się to jakoś podłączyć żeby kolumna grała z płytek CD? Jeśli nie, to czego mi jeszcze brakuje i jak to podłączyć?

Odtwarzacz CD:


Wzmacniacz (po prawej stronie jeszcze są niewidoczne na zdjęciu wejścia na kable od kolumn, te takie czerwone i czarne zaciski icon_wink.gif):


Kabelki:



Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby połączyć odtwarzacz CD z wzmacniaczem potrzebny jest kabel 2xRCA-2xRCA (chinch'e) . Także kabel głośnikowy z wzmacniacza do kolumn ( kolumny?)
Z pierwszego kabelka jak na Twoim foto minijack-2rca to sygnał z np. tel., mp3, discmana do wzmacniacza, pozostałe to masz bodaj z dekodera satelitarnego, bo minijack z sygnałem wizji.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebujesz kabla takiego typu (przykład najtańszej możliwości, można lepiej za trochę więcej) :
http://allegro.pl/przewod-kabel-cinch-2-rc...4336086934.html
[ 2RCA VEOZ 2,5m ]

Jeden koniec wpinasz do gniazd odtwarzacza z napisem OUT. Drugi koniec do gniazd wzmacniacza pod TAPE z napisem IN. Oczywiście musisz pamiętać, o odpowiednim ustawieniu kanału, aby słuchać cd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...