Skocz do zawartości

pytanie o sprzet (wzmacniacze)


aragorth

Recommended Posts

Witam:)
Jakoze jestem wielkim fanem muzyki, bez ktorej niemgoe wytrzymac chocby jednego dnia,postanowilem ludzi znajacych sie na rzeczy o radę. Smile
Obecnie posiadam cienki amplituner Philipsa FR735 Razz
Postanowilem kupic sobie cos porzadniejszego. Doszedlem do wniosku ze nie potrzeba mi amplutunera bo nie zamierzam kupowac sobie plazmy i robic kina domowego na 7 glosnikow...
Potrzeba mi poprostu wzmacniacza i dobrych kolumn (obecnie posiadam dwa zestawy Tonsila - Mazurek 110 i jeszcze jedne, znacznie wieksze, ale juz dosyc stare:))
Zastanawiam sie nad sprzetem (nie wliczajac ceny kolumn) do 1500zł
Zastanawiam sie czy lepiej jest kupic cos nowego, czy lepiej poszukac czegos uzywanego, starszego ale z wyzszej polki:)

Mam nadzieje ze jest ktos kto bedzie w stanie mi doradzic conieco Smile

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie większa oferta jest wśród sprzętu używanego, i tam można znaleść naprawdę znakomite wzmacniacze. Otrzywiście najwięcej jest ich na allegro.
http://www.allegro.pl/20120_wzmacniacze.ht...er=t&view=gtext
Wzmacniacze nowe mają jakieś dziwne określenia mocy, często więcej oddają na głośniki, niż pobierają z sieci. Z brzmieniem, również ciężko dopasować je do głośników. Niezaprzeczalnym atutem nowych, jest gwarancja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...