Skocz do zawartości

Nagłośnienie muzyczne (~ 1200 zł)


headhunterz

Recommended Posts

Witam.
W najbliższym czasie chciałbym kupić dobre nagłośnienie do mojego pokoju.
Poniżej skorzystam ze wzoru...

Budżet (~ 1200 zł)
Czego potrzebujesz? ( Nagłośnienie, nie wiem co lepsze do muzyki, czy czyste stereo czy może coś z subooferem )
Przeznaczenie ( Muzyka )
Źródło ( Narazie integra na płycie Asus P7P55D ale po zakupie nagłośnienia odrazu kupuje dzwiękówke )
Oczekiwania ( Bardzo wysoka jakość dzwięku, konkretny i czysty bass(nie musi być do rozwalania ściań):
Wymagania ( Nagłośnienie musi być dużo lepsze pod każdym względem od Creative Inspire T3100 2.1 i kina domowego LG LH-T250SC 5.1 )
Muzyka ( House, Hardstyle, Ambient )
Metraż pokoju ( 4 m na 3,20 m. Jeśli byłyby to dwie kolumny(głośniki) to rozstaw między nimi moge dać do 2 m, na poziomie mojej głowy lub wyżej. Odległość od kolumny do mojej głowy będzie wynosiła ok 120 cm.
Proszę o propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem, co chcesz kupić, tzn. wiem, że kolumny na pewno. A wzmacniacz, co masz na myśli pisząc ,,co taki wzmacniacz daje,, ?
Masz jakiś wzmacniacz, żeby napędzić nowe kolumny ?

Jeżeli mówimy o nowych kolumnach za 1500 zł, to jeszcze znośnie. Jak ma to być zestaw kolumny i wzmacniacz, to już gorzej.
Ja namawiałbym Cię na sprzęt używany, ze względu, na wyższy poziom brzmienia w stosunku do sprzętu nowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sprzęt ma być nowy, w kwestii co to ma być to właśnie nie wiem do końca co taki wzmacniacz daje icon_razz.gif


Musisz poczytać testy, wzmacniaczy stereo, głośników, by wiedzieć " z czym to się je" http://audio.com.pl/testy i co Tobie odpowiada i da potem większą radochę .
Bo teraz to trochę tak, jakbyś obcą osobę prosił o wybranie jakiegoś samochodu do czegoś tam, a na pytanie czy "disel" czy może z "klimą " odpowiedziałbyś, nie wiem co to daje .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...