Skocz do zawartości

Wybór sprzetu


wujas

Recommended Posts

Co do denona to piszą o modelach przywożonych z zachodnioeuropejskich śmietników....Kupiłem nowy i jest wszytko jak najbardziej ok. Do 500 zł wiadomo że nic nie będzie godnego uwagi...za tyle to można kupić jakąś Eltę w tesco. kupując powiedzmy denona, yamachę czy onkyo za 500 zł powinniśmy posłuchać instynktu samozachowawczego i omijać taka "okazje". Nie ma porządnego mercedesa za 500 zł, nie ma porządnego denona za 500 zł....za tyle co najwyżej można kupić porządne kable. Tu wujas chce wydać 6-7 tysięcy więc ma naprawdę szerokie pole do popisu, bo na rynku jest naprawdę dobrego sprzętu w tej cenie.
Faktem jest również to że każda firma ma nieudany produkt, nawet najwięksi gracze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu sie z parametrami i opiniami mysle o wyborze zestawu kina domowego 5.0 z nastawieniem wiekszym na muzyke jednak, czasami jakis koncert dvd czy film. Jeszcze nic nie sluchalem.
Mysle o amplitunerach:
- Denon 1908
- Harman 247
- Pioneer 1017
- Cambridge Audio Azur 540 R V.3

Kolumny:
Podlogowe - napalilem sie na Paradigmy Minitor 7 v.5
Co do centralnego i tylnych jeszcze nie wiem. Moze Jbl serii E lub Dalii.

Odtwarzacz cd:
- Cambridge Audio Azur 640c

Sa to dopiero przemyslenia moje jeszcze nic nie sluchalem dopiero mam zamiar wybrac sie na odsluch.

Co sadzicie i takich propozycjach?. Wszelkie porady, opinie i mile widziane.
SLucham rocka i metalu. W przyszlosci zakupie jakies dvd, ale w tej chwili o nim nie mysle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odsłuchu sam stwierdzisz co Tobie odpowiada najbardziej. Każdy z wymienionych przez Ciebie sprzętów jest dobry, ma swoich przeciwników i zwolenników więc pewnie usłyszysz że ten lub tamten jest najlepszy lub najsłabszy wśród podanych modeli. Tak czy owak teraz będzie ta najprzyjemniejsza część kupowania sprzętu ... życzę satysfakcjonującego wyboru.

Chociaż skoro CD będzie Cambridge to może i ampli tego samego producenta warto by wziąć ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...