Skocz do zawartości

Kolumny Tonsil Zeus problem


CanAm

Recommended Posts

Witam nie dawno obie kolumny grały na imprezie. Po tej imprezie tak po tygodniu chciałem posłuchać se muzyki, i wszystko gra ładnie czysto dopóki na mikserze nie dodałem basu na max'a wtedy obie kolumny zaczynają "charczeć" nigdy tak nie miałem zawsze dobrze grały gdy dałem bass na max'a. Wie ktoś co może być przyczyną bo troche zielony w tym jestem ....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chciałbym powtarzać tego, co napisał już Kolega, ale też stawiałbym na cewkę głośnika. I jeżeli to się potwierdzi, to czeka Cię jej wymiana, są do kupienia gotowe zestawy naprawcze. Albo wymiana głośnika w całości, co zazwyczaj wybiera większość, niestety koszt jest wtedy dużo wyższy. Można także, oddać to do odpowiedniego serwisu, który zajmuje się tego typu naprawami.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ale wysokotonowy głośnik też charczy. czyli we wszystkich głośnikach poszła cewka ? dziwne


Był wzmacniacz z jakimś mikserem lub korektorem ? Takie ustrojstwa podbijają głośność dwa- trzy razy na danym paśmie, najczęściej góra i dół. Pewnie wzmacniacz też się nie studził... Czemu się więc dziwić, te kolumny to ani typowe estradówki, ani kolumny do normalnego słuchania, pozostaje odwiedzić netowy sklep z częściami tonsila .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...