Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sebastos

kolumny do 600 zł + 300 zł na wzmak/ampl

Nie jestem audiofilem !

Chcę coś lepszego od tego http://archiwumallegro.pl/wieza_lg_rad114_...1782942270.html .

Głównie słucham dubstepu więc przydałby się mocny bass .

Pokój ma około 15m2 .
Jeżeli zaproponujesz jakieś kolumny to proszę także o wzmak/ampli do nich .

Nie pisać mi tu postów typu że za 900 zł nie da się nic złożyć ! ( twoim zdaniem nie da to nie pisz ! )

Używki wchodzą w grę .

Witam.

Oczywiście, ze da się złożyć i to całkiem fajny zestawik.
Póki co od razu proponuję Ci wzmacniacz :
http://allegro.pl/grundig-fine-arts-v3-2-x...4463918455.html
[ Grundig Fine Arts V3 ]

To solidna maszyna i najlepsza opcja w budżecie 250-300 zł, jeżeli chodzi o wzmacniacz.
Sprzęt nowy za 900 zł, nie ma szans przy zestawie używanym za tą samą kwotę. Tak więc bardzo dobrze, że zdecydowałeś się na używki.

Co do kolumn, to do 15 m2 najlepiej pasowałyby podstawkowe/monitory. Ale w sumie jak słuchasz dubstepu, to może lubisz też mocne uderzenie. Nie wiem czego szukasz w tej kwestii. Bo można zdecydować się na monitory, albo mniejsze podłogówki. W drugim przypadku, może wystąpić przesyt niskich tonów, albo dudnienie, buczenie, itp...

Zapomniałem dodać, że do monitorów potrzebne Ci będą podstawki, standy.

Absolutnie zgadzam się z Zieluwidem. To jeden z najlepszych wzmacniaczy w tej cenie. Ciekawe tylko do jakiej sumy dojdzie licytacja?
Do 15m2 również polecam kolumny standowe, albo naprawdę nieduże podłogówki. Do standowych potrzebne będą oczywiście standy (podstawki). Tymczasowo można postawić na biurku czy komodzie, ale naprawdę tymczasowo.
A co będzie źródłem? Masz jakiś odtwarzacz CD, czy użyjesz komputera?

Jak pamiętam, to ostatnio stał za coś ok 300 zł i nie poszedł. Jak nawet licytacja dojdzie do 250-300 zł, to i tak uważam za okazję. Stan wydaje się ok.

Różnie to bywa z V 3. Nieraz cena dochodziła do 450zł. Ale to raczej z pilotem.

Wygląda na ten sam wzmacniacz. Fine Arts V 3 to nie jest na pewno mułek. Z odpowiednimi kolumnami (jak choćby często dodawane do zestawu Grundig BX-2000) zagra z mocnym uderzeniem. W porównaniu do wieży LG, to będzie przepaść.
Jeśli jeszcze z PC będziesz grał z plików nieskompresowanych typu Flac albo Wav, to na pewno.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0