Skocz do zawartości

JBL E90 Jaki wzmacniacz ?


Rokamid

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kolego lepiej przenieś się do działu Kino Domowe. Bo tu ludzie głupie są i znają się tylko na dwóch kanałach. A Ty potrzebujesz pięciu i różnych ustawień. W stereo nic się nie ustawia, bo się włącza i ma grać dobrze, tak, że zmień fachowców i będzie super.
Poza tym w dziale STEREO głównym atrybutem jest słuchanie a jak widzę z tym u Ciebie kiepsko. Więc, no wiesz... powodzenia icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowisz Angel.
Pacio niewiem o co ci chodzi hahahah.
Pacio wyjasnij jeszcze raz jak to wtedy mowiles dlaczego 13kg KD tak slabo gra, chetnie poslucham co to Volt a co Wat hehehe
Niewiem co to Volt hahahaha.
Wlasnie chyba trzeba isc do KD bo nie jest proste ustawianie tego.
Jak mam przelaczyc w tryb stereo ? chyba pisalem ze jest zrodlo CD i jest napisane ze gra w stereo (bo jak niby ma grac z wejscia chinch ?)
KD nie jest nowe za 100€ tylko uzywane bo gosc upgrade robil.

http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...amp;hl=avr+2307
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Przecież ludzie pisali i nie raczyłeś odpowiedzieć co udało się ustawić, pisali nawet kiedy napisałeś
Cytat

Temat do zamkniecia, nic wiecej sie tu chyba juz nie dowiem.


więc do siebie mniej pretensje, a może ten denon nie upgradowany jak piszesz, tylko zrą...bany ?

Ludzie pisali o różnicach między amplitunerami KD , a wzmacniaczami stereo ( do posiadanych przez ciebie dwu kolumn ), a ty podsumowałeś to zdaniem
Cytat

Dlaczego wszyscy tylko powtarzaja kup sobie stereo i kup sobie stereo omg to po co produkuja wzmaki do kina ?


świadczy to, że albo w ogóle nie czytałeś co pisali, albo ... no właśnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dlaczego wszyscy tylko powtarzaja kup sobie stereo i kup sobie stereo omg to po co produkuja wzmaki do kina ?
Myslalem o tym zeby pozniej dolozyc reszte do kina i moze oddzielnie wzmak do stereo.
Nie moze tak byc ? Kazdy wzmacniacz do kina jest nic nie wart ?
BTW wi-fi nie mam w kompie bo nie obsluzy 120Mbit ale mam w TV w telefonie w lapku w lodowce! w aucie to dlaczego nie mam miec we wzmaku ? cos zlego ?


Haha. Rozwalio mnie to!


Cytat

Tak. Denon AVR-2307.


Jak sie jest tłukiem bez szkoly to tak jest ze sie do niego mowi, a on nic nie rozumie i musi do Dubina spier... bo tylko gimnazjum skoczyl i nikt go do roboty nie chcial.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytat

Przecież ludzie pisali i nie raczyłeś odpowiedzieć co udało się ustawić, pisali nawet kiedy napisałeś

Cytat

Temat do zamkniecia, nic wiecej sie tu chyba juz nie dowiem.


więc do siebie mniej pretensje, a może ten denon nie upgradowany jak piszesz, tylko zrą...bany ?

Ludzie pisali o różnicach między amplitunerami KD , a wzmacniaczami stereo ( do posiadanych przez ciebie dwu kolumn ), a ty podsumowałeś to zdaniem
Cytat

Dlaczego wszyscy tylko powtarzaja kup sobie stereo i kup sobie stereo omg to po co produkuja wzmaki do kina ?


świadczy to, że albo w ogóle nie czytałeś co pisali, albo ... no właśnie.



Zrabany ? Upgradowany ?
Jesli juz to chociaz czytac ze zrozumieniem prosze !!!
Ludzie na prawde typowe polskie piekielko, ja pytam i dostaje opierdol i wyszydzenie od innych jak dlam mnie forum do du.... i temat do zamkniecia !!!
Zmarnowalem kilka godzin tutaj i wiem tyle co przed rejestracja tutaj, czyli nic !!!
Widze tylko ze w PL nic sie nie zmienia jeden drugiemu dopierdala, obraza i wysmiewa i naprawde zal ludzi wtym kraju gdzie rzad oszukuje i okrada normalnych maluczkich takich jak pan ktory ma problem z moja szkola hahahahahahahahah.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to DUBIN ?
Jestes tlukiem bez szkoly ?
Nie SKOCZYLEM gimnazjum.
Watpie ze SKOCZYLES podstawowke skoro podstawy pisowni takie trudne do opanowania sa dla kogos spod granicy hahahahahah.
BTW pakuj torby bo za chwile zielone ludziki zapukaja do drzwi i wtedy bedziesz blagal o mozliwosc wyjazdu do DUBINA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zmarnowalem kilka godzin tutaj i wiem tyle co przed rejestracja tutaj, czyli nic !!!


Powiem więcej, zmarnowałeś edukację początkową i kilka lat w szkole, czytanie i czytanie ze zrozumieniem, więc dalej mogło to się skończyć tylko typowym dla emigrantów odszczekiwaniem się łamaną polszczyzną z błędami. Co do "wy polaczki itd.", mam nadzieję że dostałeś już obywatelstwo na wyspach i jednego furiata mniej nad Wisłą, chociaż współczuje Irlandczykom.
PS. Jest Was dwóch, że piszesz po kilka własnych postów jeden pod drugim ?

Pozostaje mieć nadzieje że moderator usunie twoje dwa tematy z forum, jedne z bardzo nielicznych przykładów arogancji, indolencji i na końcu chamstwa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokamid, osobiście nie podoba mi się to co napisał Rafal735r w Twoim kierunku. Jednakże fakt jest taki, że sam się trochę zakręciłeś w temacie.
Tak czy inaczej, nie podoba mi się krytyka ubrana w takie słowa. Skoro uważasz się za osobę inteligentną, to po co podejmujesz takie dyskusję ?


Cytat

BTW pakuj torby bo za chwile zielone ludziki zapukaja do drzwi i wtedy bedziesz blagal o mozliwosc wyjazdu do DUBINA.



Tak dla Twojej wiadomości, to nikt nie puka to drzwi, procedura powołania wygląda inaczej.
I nikt nie musi błagać o możliwości wyjazdu, bądź poważny, co Ty wypisujesz ? Chłopie uważasz, że jak wybije godzina W, to nie dostaniesz wezwania ? Oczywiście nie będą Ci słać go do Dublina, ale na adres w Polsce przyjdzie na bank. No chyba, że się wymeldowałeś.
I nie piszę tego złośliwie, tylko po to, żeby Ci uzmysłowić że jesteś w błędzie.

Szkoda, bo temat rozwinął się ciekawie, a kończy się niczym kłótnia w piaskownicy.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien się zamknąć z chwilą gdy kolega kupił ten amplituner Denona. To nie jest w stanie napędzić JBL E90 i kropka.
A że nie wierzy, cóż - każdy uczy się na własnych błędach, sam też to przechodziłem i to z tym samym prawie Denonem - o rok starszym - 2106.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Temat rozległy czasow, a i postów trochę już się nagromadziło (choć ostatnia strona nie na temat), ale jak przewertowałem to od początku, to przyznaję, że Don trafnie to podsumował.



I wszystko w temacie Dokladnie Don ! O taka odowiedz mi chodzilo.

... * Edytowano przez RoRo
...* usunąłem część wpisu wyraźnie nie związaną z treściami audio (o stylu wypowiedzi nie wspominając)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pozostaje mieć nadzieje że moderator usunie twoje dwa tematy z forum, jedne z bardzo nielicznych przykładów arogancji, indolencji i na końcu chamstwa.

Coś zostawiłem...
Ale usunąłem część wpisu wyraźnie nie związaną z treściami audio (o stylu wypowiedzi nie wspominając)


Po drobnych korektach (w trosce o utrzymanie ogólnie przyjętych zwyczajów i net-etykiety), zgodnie z sugestią – temat zamykam.

Mimo wszystko nie usuwam tematu (przynajmniej na razie...), ponieważ:
1) były na początku pytania i odpowiedzi NA TEMAT, więc osoby odwiedzające ten wątek mogą się czegoś dowiedzieć
2) dla pokazania – jak NIE NALEŻY korzystać z Forum (pod koniec) i do czego prowadzi sytuacja gdy nowy użytkownik nie zada sobie trudu przeczytania Regulaminu i zapoznania się zasadami panującymi na tym Forum („Pierwsze posty ...”).
To również przykład mało czytelnych wypowiedzi (tym razem do braku polskich znaków narodowych nie będę się czepiał - może się zdarzyć taka sytuacja osobami mieszkającym poza granicami Polski, że nie mają/nie chcą zainstalować polskich czcionek) i pisania jednego postu pod drugim.
3) ... i szkoda tylko, że nowy użytkownik Forum nie chciał przystosować się do panujących na Forum zasad. Trochę skorzystał - a mógł więcej.

Miał rację Zieluwid, gdy napisał „Szkoda, bo temat rozwinął się ciekawie, a kończy się niczym kłótnia w piaskownicy.”
Oraz Don Ten temat powinien się zamknąć z chwilą gdy kolega kupił ten amplituner Denona. To nie jest w stanie napędzić JBL E90 i kropka.”

Pozdrawiam
PS. A osoby "trochę bardziej zapalczywe" proszę o spokojniejsze wypowiedzi na tym Forum, a odnosi się to nie tylko do autora wątku!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.



×
×
  • Utwórz nowe...