Skocz do zawartości

Wzmacniacz ALTUS 140?


bambi

Recommended Posts

Witam

Aktualnie mam diore ws442 i 2x altus 140 i nie wiem co mam zrobić mam 350zł i chciałem je przeznaczyć na sprzęt może nowy wzmacniacz? Tylko czy on przyniesie jakiś efekt?

A może kupić za tą kase coś innego może nowe niskotonowe?

Prosze poradzcie mi

Dziękuję

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bambi
Czego oczekujesz od sprzętu (np. dobrego basu, albo niezłej jakości albo dużej mocy...)?
Jakiej muzyki słuchasz i jaką masz powierzchnię pomieszczenia?
Na podstawie Twojej wcześniejszej wypowiedzi może się i tak zdarzyć, że najlepsze wyjście to przeczekać i uzbierać jeszcze z pięcset złotych - i wtedy wymienić równocześnie i wzmacniacz i kolumny...
Jeśli jednak chcesz "tu i teraz" to może warto kupić niedrogie kolumny na tył (Twoja Diora może napędzić 4 kolumny) czy CD (nie wiem, jaki masz sprzęt poza WSem i Altusami).

Sporo kolumn ma słabszy bas od Altusów 140 - a w tej cenie to chyba nawet wszystkie icon_rolleyes.gif
Aby osiągnąć dory bas i niezłą jakość na same kolumny trzeba wydać ponad tysiąc zł (za 700 zł trafisz choćby Magnaty 990/1000, za tysiąc Jamo S708/718 - mówię tu o głośnej muzyce młodzieżowej).
Do tego na wzmacniacz (tu już właściwie jesteś skazany na sprzęt używany, bo nowy to również minimum tysiąc) za 500zł (używany).
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...