Skocz do zawartości

Głośniki do Mildton110


Sowqu123

Recommended Posts

Witam , dzisiaj rozebrałem swoje stare kolumny Mildtony 110 i chciałem zobaczyć model głośników aby do nich dokupić membrany no ale mam problem z odczytaniem numeru modelu , nie jestem pewien więc wolę się dopytać czy to są oby napewno GDN 30/60/1 ?.
A jeszcze dopytam się w sprawie zestawu naprawczego który mam zamiar kupić czy będzie on dobry jeśli chodzi o mój stan kolumn ?
http://pokazywarka.pl/9we68w/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem szukałem ale znowu wyszukiwało mi tylko GDN 30/60/1 6 ohm , a ja mam z 8 ohm.
I mam mieszane uczucia związane z tym numerem bo trudno się jest go doczytać i nwm co dokładnie kupić...
Jacek to co mi wysłałeś to miałbym robotę jeszcze z tym , a to co ja podałem z allegro to gotowy sklejony zestaw już , tylko się spytałem czy by odpowiadał pod moje kolumny , a nie pytałem żeby mi podać link strony z zestawem naprawczym do samodzielnego sklejenia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem linków od Ciebie z zestawem z Allegro. Tylko link do zdjęć z Twoimi kolumnami.
Co do tego zestawu naprawczego, to jest ok. Przecież nakładkę przeciwpyłkową powinieneś wkleić na samym końcu. Musisz mieć dostęp aby jakoś wycentrować membranę i odpowiednio wkleić zawieszenie i resor.
Obejrzyj sobie filmy z YT, jak można to zrobić domowym sposobem. To Ci rozjaśni sytuację.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...