Skocz do zawartości

trudny7 zakup


dziadu

Recommended Posts

Witam

Tak samo jak jestem nowy w waszej spolecznosci tak samo z dziedziny audio jestem lajkiem..Zastanawiam sie nad modernizacja swojego sprzetu grajacego...myslalem nad amplitunerem ale po przeczytaniu postow..stwierdzam ze bede uzywal sprzetu glownie do sluchania muzyki wiec chcialbym postawic na wzmacnicz...teraz mam stary amplituner Radmora...i dwie kolumny tonsil suprima 100W 8Ohm....chcialem kupic jakis wzmacniacz Technica...ale teraz zastanawiam sie czy nie wybrac czegos Onkyo lub denona...nie koniecznie musialby byc to sprzet nowy..ale napewno nie jakis przedpotopowy Z gory dziekuje za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no wiec tak...

merarz - ok 20m2
interesowaloby mnie wymienienie wzmacniacza i zakup odtwarzacza cd do tego kolumny narazie chcialbym zostawic
muzyka jaka najczesciej z nich leci to rock,alternatywa,metal
finanse jezeli mowimy o wzmacniaczu i cd to ok 1000zl

Z gory dzieki

PS: narazie amplituner mam podlaczony do karty SB Live
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD proponuje np SONY CDP 227 esd po tuningu. Mozna dostac za okolo 400zl. Kasuje CD do 3 kzl (nowy)
Trzeba pamietac, ze nie kazdy model nadaje sie pod tuning, ten jest swietny. 227 esd jest na dwoch kosciach TDA1541, jako budzetowka po tuningu super CD. Bedziesz zachwycony icon_smile.gif

Co do wzmaka hmm... Rozgladnij sie za KODA KDA261. Wzmak ten po tuningu (lacznie jakies 400 zl) zagra bardzo dobrze !
Naprawde mocna koncowka. Po tuningu gra przyjemnie i dynamicznie. Przed tuningiem slabo icon_sad.gif Trzeba wiedziec co z nim zrobic. Gdybys dorwal taki nietunigowany model moge dac namiary na osobe ktora robila taki tuning dla mojego znajomego.

Propozycje moze nie typowe, ale bylbys zaskoczony jak to moze zagrac !

Jest tylko jeden problem, trzeba by tego poszukac. Moze nie byc latwo, ale warto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...