Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zaqqq

Problem z Sony PS-LX210

Recommended Posts

Witam,

To chyba mój pierwszy post, nie ukrywam że w pośpiechu więc jeśli czegoś nie dopilnowałem proszę o wyrozumiałość i wskazanie gdzie popełniłem błąd icon_wink.gif

Do rzeczy. Posiadam gramofon Sony PS-LX210, żadne cudo, ale jak na moje potrzeby wystarcza. Pojawił się ostatnio bardzo niewygodny problem, mianowicie jeden kanał gra znacznie ciszej. Zamieniłem w wzmacniaczu stronami kanały i problem przeniósł się również na drugi kanał.

Pytanie jest następujące, pada wkładka? czy może coś innego? Wszelkie porady, sugestie i propozycje mile widziane

Cytat

" stan podłączenia wkładki."

Tu prosił bym o wyjaśnienie, jak trzeba będą foty.

(dodam, że gramofon kupiłem używany i tak nie było, po 1,5 roku zauważyłem usterkę)

jaka wkładka? Żółta icon_razz.gif Tyle wiem, a na samej wkładce nic nie widać, jestem pewien, że to najtańsza jaka może być do kupienia.

Myślałem jeszcze, żeby przed samą wkładką zamienić stronami kanały, ale wydaje mi się ze te kabelki ą tam na stałe przymocowane :/

P.S. Ta moja wygląda zupełnie jak ta --> http://allegro.pl/igla-gramofonowa-audio-t...4466528394.html

Cytat

jaka wkładka? Żółta icon_razz.gif Tyle wiem, a na samej wkładce nic nie widać, jestem pewien, że to najtańsza jaka może być do kupienia.

Myślałem jeszcze, żeby przed samą wkładką zamienić stronami kanały, ale wydaje mi się ze te kabelki ą tam na stałe przymocowane :/

P.S. Ta moja wygląda zupełnie jak ta --> http://allegro.pl/igla-gramofonowa-audio-t...4466528394.html

Chyba coś pomieszałem i to grubaśno. Igłę mam jak wyżej tak?? a wkładka to Sony VL-42G.

Wobec powyższego, chodziło o wkładkę? czy o igłę? bo muszę to sobie poukładać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować