Skocz do zawartości

Problem z Sony PS-LX210


Recommended Posts

Witam,

To chyba mój pierwszy post, nie ukrywam że w pośpiechu więc jeśli czegoś nie dopilnowałem proszę o wyrozumiałość i wskazanie gdzie popełniłem błąd icon_wink.gif

Do rzeczy. Posiadam gramofon Sony PS-LX210, żadne cudo, ale jak na moje potrzeby wystarcza. Pojawił się ostatnio bardzo niewygodny problem, mianowicie jeden kanał gra znacznie ciszej. Zamieniłem w wzmacniaczu stronami kanały i problem przeniósł się również na drugi kanał.

Pytanie jest następujące, pada wkładka? czy może coś innego? Wszelkie porady, sugestie i propozycje mile widziane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka wkładka? Żółta icon_razz.gif Tyle wiem, a na samej wkładce nic nie widać, jestem pewien, że to najtańsza jaka może być do kupienia.

Myślałem jeszcze, żeby przed samą wkładką zamienić stronami kanały, ale wydaje mi się ze te kabelki ą tam na stałe przymocowane :/

P.S. Ta moja wygląda zupełnie jak ta --> http://allegro.pl/igla-gramofonowa-audio-t...4466528394.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jaka wkładka? Żółta icon_razz.gif Tyle wiem, a na samej wkładce nic nie widać, jestem pewien, że to najtańsza jaka może być do kupienia.

Myślałem jeszcze, żeby przed samą wkładką zamienić stronami kanały, ale wydaje mi się ze te kabelki ą tam na stałe przymocowane :/

P.S. Ta moja wygląda zupełnie jak ta --> http://allegro.pl/igla-gramofonowa-audio-t...4466528394.html




Chyba coś pomieszałem i to grubaśno. Igłę mam jak wyżej tak?? a wkładka to Sony VL-42G.

Wobec powyższego, chodziło o wkładkę? czy o igłę? bo muszę to sobie poukładać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...