Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mromat

Amplituner do Monitor Audio MR6

Recommended Posts

Witam.
Tak jak w temacie proszę o poradę jaki ampli do MA MR6. Tak jak w opisie zastanawiam sie pomiędzy tymi trzema. Zestaw bedzie stał w salonie 27mkw, głownie muzyka, pozniej PS i druga strefa w innym pokoju. Przede wszystkim chodzi mi o nowe technologie, airplay z iPhona i ewentualnie wifi.
Pozdrawiam

Nic nie piszesz o filmie i pozostałych głośnikach, tylko o muzyce, a to są amplitunery kinowe. Nie można wyprowadzić kabelka z tel. czy komputera?, że musisz mieć bezprzewodowo, zwłaszcza w muzyce to nie najlepsze rozwiązanie.
Natomiast "strefy" ma nawet najtańszy wzmacniacz stereo , amplituner stereo, ( głośniki A i B) a droższe mają nawet po dwa piloty .

Nie wiem dlaczego przeoczyłem ale filmy jak najbardziej w pozniejszym czasie. Na poczatek MR6 2.0 pozniej dokupię reszte glosników, filmy BR puszczane beda z
ps4 lub laptop. Zalezy mi na tym bezprzewodowym przesyle muzyki z iphona.
Jestem lekkim kinomaniakiem i lubie obejrzec dobry film ale z racji ze na film czasu jest nie za wiele to sprzet bedzie wykorzystywany częsciej dla muzyki ktora mi towarzyszy odkąd wejde do domu.

Z wymienionych przez Ciebie skłaniałbym się na onkyo i denona. I nie chodzi mi o jakieś bezprzewodowe dodatki, czy sieciowe opcje, bo nie wiem na czym Ci bardziej zależy. Chociaż skoro zależy Ci jak piszesz na muzyce, odrzuciłbym pomysł z bezprzewodowym przesyłem muzyki, kabelki nie są drogie, a oferują lepsza jakość .
Odrzuciłbym sony, firma od pewnego czasu bardziej skłania się ku, skądinąd niezłym aparatom foto i tv. O możliwości odsłuchu porównania z innymi firmami nie ma mowy, salony audio nie oferują raczej ich produktów. Natomiast opis mocy 145W na każdy z 7 kanałów, przy całkowitym poborze amplitunera z sieci 240W budzi obawy jak to zagra faktycznie icon_smile.gif (Zapewne podali max moc przy jednym wysterowanym kanale przy pasmie 1 khz, tylko gdzie tu związek z rzeczywistością ?) .

Prawdopodobnie wezme denona. Ma teraz dobrą cenę i wszystkie technologie które potrzebuje. Znasz inne kolumny które w cenie max do 2000zl za pare które bede pasować do niego? Muzyka głownie house, electro.

Witaj,
jeśli zależy Ci na dużej funkcjonalności, to zdecydowanie proponuję na dzień dzisiejszy urządzenie Denon AVR-X2000. W aktualnej cenie to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze rozwiązanie także pod względem jakości brzmienia.
Kwestia kolumn - Monitor Audio MR6 to bardzo dobry wybór, to zestaw uniwersalny, który świetnie sprawdzi się podczas projekcji filmowych a także przy odsłuchach muzyki. Pewną alternatywą jest Dali Zensor 7 oraz Q Acoustics QA 2050i.
Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy wszystkich konfiguracji amplitunerów i kolumn, mamy jeszcze wiele innych rozwiązań, które także mogą przypaść Ci do gustu.
W przypadku pytań jestem do dyspozycji.

Cytat

Witam.
Tak jak w temacie proszę o poradę jaki ampli do MA MR6. Tak jak w opisie zastanawiam sie pomiędzy tymi trzema. Zestaw bedzie stał w salonie 27mkw, głownie muzyka, pozniej PS i druga strefa w innym pokoju. Przede wszystkim chodzi mi o nowe technologie, airplay z iPhona i ewentualnie wifi.
Pozdrawiam

pytanie trochę w stylu, "jaki pojazd polecicie do jazdy?" Kolego, może trochę więcej szczegółów?! Nikt tu nie jest posiadaczem szklanej kuli ;)

13 godzin temu, Andrzej 197705 napisał:

Ja sie podlacze co polecicie do 2000tysi do filmów i muzyki 

Ale co ampli? Wzmak? Kolumny? Czy jak kolega wcześniej amplituner pod mr6?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować