Skocz do zawartości

Amplituner do Monitor Audio MR6


mromat

Recommended Posts

Nic nie piszesz o filmie i pozostałych głośnikach, tylko o muzyce, a to są amplitunery kinowe. Nie można wyprowadzić kabelka z tel. czy komputera?, że musisz mieć bezprzewodowo, zwłaszcza w muzyce to nie najlepsze rozwiązanie.
Natomiast "strefy" ma nawet najtańszy wzmacniacz stereo , amplituner stereo, ( głośniki A i B) a droższe mają nawet po dwa piloty .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego przeoczyłem ale filmy jak najbardziej w pozniejszym czasie. Na poczatek MR6 2.0 pozniej dokupię reszte glosników, filmy BR puszczane beda z
ps4 lub laptop. Zalezy mi na tym bezprzewodowym przesyle muzyki z iphona.
Jestem lekkim kinomaniakiem i lubie obejrzec dobry film ale z racji ze na film czasu jest nie za wiele to sprzet bedzie wykorzystywany częsciej dla muzyki ktora mi towarzyszy odkąd wejde do domu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie skłaniałbym się na onkyo i denona. I nie chodzi mi o jakieś bezprzewodowe dodatki, czy sieciowe opcje, bo nie wiem na czym Ci bardziej zależy. Chociaż skoro zależy Ci jak piszesz na muzyce, odrzuciłbym pomysł z bezprzewodowym przesyłem muzyki, kabelki nie są drogie, a oferują lepsza jakość .
Odrzuciłbym sony, firma od pewnego czasu bardziej skłania się ku, skądinąd niezłym aparatom foto i tv. O możliwości odsłuchu porównania z innymi firmami nie ma mowy, salony audio nie oferują raczej ich produktów. Natomiast opis mocy 145W na każdy z 7 kanałów, przy całkowitym poborze amplitunera z sieci 240W budzi obawy jak to zagra faktycznie icon_smile.gif (Zapewne podali max moc przy jednym wysterowanym kanale przy pasmie 1 khz, tylko gdzie tu związek z rzeczywistością ?) .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli zależy Ci na dużej funkcjonalności, to zdecydowanie proponuję na dzień dzisiejszy urządzenie Denon AVR-X2000. W aktualnej cenie to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze rozwiązanie także pod względem jakości brzmienia.
Kwestia kolumn - Monitor Audio MR6 to bardzo dobry wybór, to zestaw uniwersalny, który świetnie sprawdzi się podczas projekcji filmowych a także przy odsłuchach muzyki. Pewną alternatywą jest Dali Zensor 7 oraz Q Acoustics QA 2050i.
Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy wszystkich konfiguracji amplitunerów i kolumn, mamy jeszcze wiele innych rozwiązań, które także mogą przypaść Ci do gustu.
W przypadku pytań jestem do dyspozycji.

Cytat

Witam.
Tak jak w temacie proszę o poradę jaki ampli do MA MR6. Tak jak w opisie zastanawiam sie pomiędzy tymi trzema. Zestaw bedzie stał w salonie 27mkw, głownie muzyka, pozniej PS i druga strefa w innym pokoju. Przede wszystkim chodzi mi o nowe technologie, airplay z iPhona i ewentualnie wifi.
Pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...