Skocz do zawartości

Yamaha s2700 czy Denon DVD3930


arti

Recommended Posts

witam wszystkich

staje przed malym dylemate ktore dvd wybrac. do rywalizacji przystepuje yamaha s2700 i denon 3930.

moze ktorys z Panstwa mial doczynienia z ktoryms z podanych i moglby cos mi o nich napisac.
bede wdzieczny.

pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z tego co sie orietuje to w tej chwili Denon 3930 w swojej kategorii jest nie do pobicia.Sam posiadam Denon 2930 czyli model niższy i jestem zniego bardzo zadowolony.Obraz znakomity.Poczytaj troche recenzji.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie poczytalem troche recenzjii na temat dvd denona i modeli 2930 i 3930. w sumie to zbyt duzo sie nie roznia od siebie. potrzebuje dvd tylko do ogladania filmow wiec moze model 2930 bylby dobry...

moge kupic nowa yamahe s2700 za 495 funtow (polowe ceny) czyli okolo 2300 zlotych na polskie

co sadzisz czy yamaha w tej cenie jest okazja?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptycznie nastawiony na wszelkiego rodzaju okazje.Nowy za połowe ceny to troche dziwne.Żeby nie być gołosłownym to Ci powiem że mam syna w Angli i On również kupił okazyjnie laptopa.Po przyjściu do domu i dokładnym sprawdzeniu wyrzucil go do kosza.Nie piszę tego żeby Ci odradzać ale miej się na baczności.Jeżeli jesteś pewien to bierz.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...sklep w ktorym stoi ta yamaha jest naprawde dobrym sklepem. stoi tam sprzet takich marek jak: Linn, Meridian, Arcam, B&W i wiele innych marek.
a ta obnizka jest stad ze w anglii na poczatku kazdego roku sa wielkie obnizki na "doslownie" wszystko!!!
tez jestem sceptycznie nastawiony na kazdego rodzaju obnizki a zwlaszcza tak duze wiec podejrzewam iz odpuszcze sobie ta yamahe i skoncentruje sie na denonie icon_smile.gif wkoncu jak napisal kol. Audionet "denon to denon klasa sama w sobie"
pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie ma zbyt wiele różnic między nimi.3930 ma troche inny napęd (aluminiowa tacka),podwójny zasilacz,inny procesor skanowania progresywnego.Poza tym jest trochę większy.Jak pisałem wczesniej mam 2930 i jestem z niego bardzo zadowolony.Oczywiscie nie odradzam Ci kupna 3930.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibic1.W pewnym sensie masz racje.Ale kiedy to będzie.Nowe odtwarzacze(tańsze),odpowiednia ilość płyt (tańszych).itd.A poza tym kiedy nowy system wejdzie na dobre to znowu cos wymyśla nowego i będziemy dalej czekać.Kazdy zrobi co zechce.Jedni będą czekac a drudzy nie.Ja należę do tych drugich.No ale to jest indywidualny wybór.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tak duzych a zarazem istotnych roznic nie ma miedzy tymi modelami wiec moj wybor padnie najprawdopodobniej na 2930... wydaje mi sie ze format dvd jeszcze bardzo dlugi okres czasu bedzie sie mial jak najlepszej kondycji wiec kupno troszke drozszego dvd jest calkiem uzasadnione nie odejmujac nic nowym formatom...

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...