Skocz do zawartości

zestaw stereo lub kino domowe


tomas_

Recommended Posts

Witam wszytskich,

Znalazłem temat na forum który dokładnie poruszał moj problem czyli zestaw stereo czy kino domowe 5.0/5.1 tyle ze temat był poruszany w 2011 roku a od tego czasu wiele sie mogło zmienić. Stąd chciałbym się was poradzić jak w obecnej sytuacji sprawa sie przedstawia jesli kino to jakie a jak stereo to które?

budżet - ok 3tys
pokój 5,5 x 4m z otwartą kuchnia od połowy prawej ściany (przednia połowa)
50% filmy (najczęściej akcja / fantasy)
50% muzyka (pop, dance, jazz, chillout)
brak odtwarzacza DVD czy blu ray - planuje zakup blu ray
rozważam też opcję zakupu uzywanego gramofonu

mam troche płyt CD ale ze względu na częste zmiany lokalizacji i brak sprzetu do tej pory słuchałem mp3 z lapka (zestaw komputerowy creative dudni ze sie tego słuchac nie da)

sprzet stereo chciałbym podpiąc do TV

natomiast zestw KD musi miec przynajmniej tylne glośniki bezpzrewodowe ponieważ ciagnięcie kabli nie wchodzi w rachubę


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki zieluwid za bardzo przydatny link

juz myslełm ze bede muasiał sie zdecydowac na jedna z opcji a tu pojawiła sie nadzieja ze jednak da sie powiązać KD ze stereo:) pytanie tylko czy jest szansa sie zmieścić w ok 3 tys z takim zestawem:

amplituner KD z wyjście pre-out
wzmacniacza stereo
klumny fontowe + 3 od kina domowego ?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, choć to nie będzie łatwo i nie będzie to szczególnie wyrafinowany dźwiękowo zestaw. Rzecz jasna myślę tu wyłącznie o komponentach z drugiej ręki.
Oczywiście trzeba by dobrze poszukać, może by to zajęło trochę czasu (parę tygodni?) zanim udało by się złożyć coś przyzwoitego.

Proponuję po przeczytaniu wątku "Pierwsze posty..."
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
napisać w dziale Kino Domowe albo Stereo od nowa pierwszy post. Zawrzyj tam te informacje które tu umieściłeś plus kilka potrzebnych, nowych. Bo tu piszemy tylko o muzyce, nie o sprzęcie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...