Skocz do zawartości

Pioneer Vsx-921 wyłącza się


drazek85

Recommended Posts

Witam mam od ponad roku Pioneer-a Vsx-921 wszystko grało ok do czasu aż nie odwiedził mnie kolega , chciał włączyć Tv i kino będąc sam w domu i "coś" nawciskał tak mi się zdaje gdyż:
1:kiedyś wystarczyło włączyć tylko tv a kino włączało się już samo - teraz trzeba osobno każdym pilotem się bawić i włączać po kolei
2: kiedyś po włączeniu od razu wszystko grało a teraz po włączeniu TV i amplitunera po maksymalnie 3 sekundach amplituner się wyłącza i trzeba poczekać chwile aż wyłączy się całkowicie i można go włączyć jeszcze raz i już gra normalnie (nie ma znaczenia co pierwsze włączymy tv czy amplituner)
3:czy ktoś wie jak ustawić aby włączając tv Vsx 921 włączał się sam ? (tv Panasonic Viera TX-P65ST)
4:czy ktoś jest "znawcą" tego modelu gdyż wydaje mi się iż gra dość dziwnie, cicho, mało wyraźnie i jakby głośniki były czymś przykryte a kiedyś tak nie było - auto ustawianie za pomocą mikrofonu było wykonane korektor dostrojony ręcznie itp.
5:czy podłączenie tv za pomocą kabla pod wyjście VIDEO jest ok gdyż włączając tv on sam przeskakuje na SAT/TV i muszę na pilocie od Pioneera nacisnąć VIDEO i dopiero mogę ogladać tv

czy ktoś może z powyższymi powalczyć ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...