Skocz do zawartości

Szukam nowego amplitunera do 650 zł , który


P!otrek

Recommended Posts

będzie lepszy niż mój stary amplituner, ma włączanie i wyłączanie z pilota oraz wejście optyczne.

W tej chwili mam Sony STR-DE205 4x50W pobór mocy 100W

mam dwie kolumny po 180W i dwie 50W mółbym dokupic jakiś niedrogi subwoofer.

Ma służyć głównie do muzyki z mp3, bardziej elektronika i pop, często na słuchawkach.

Modele jakie znalazłem to:

Kenwood KRF-V5200D
Yamaha RX V361
Sony STR-DG510
Koda AV 3068B
Koda AV 504
JVC RX 5060
JVC RX 5062
Ferguson AV 660
SAMSUNG AV-R620R
Panasonic SA-HR40
Panasonic SA-HR45
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolumnami to nie wiem jak będzie, ale na pewno dźwiek z tych nowych amplitunerów nie będzie gorszy w stereo niż z mojego starego ampli co podałem? Bo na to tu wszyscy narzekają. Raczej nie chciałbym zmienic na gorszy dźwięk z większą iloscią wejść. Teraz myślę, że warto aby nowy miał choć najprostszy korektor bo to duzo daje co do ustawienia dźwięku pod siebie. Tyle chciałbym się dowiedzieć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W tej chwili mam Sony STR-DE205 4x50W pobór mocy 100W
mam dwie kolumny po 180W i dwie 50W mółbym dokupic jakiś niedrogi subwoofer.


Ten Sony jest stereo 2x50W i jak się obawiasz, zagra on lepiej od wymienionych amplitunerów.

Swój post zamieściłeś w dziale Kina domowego ale piszesz głównie o stereo. Więc czy na pewno potrzebujesz taki amplituner do kina. Bardziej muzycznym amplitunerem jest Onkyo

http://www.allegro.pl/item330188123_onkyo_..._org_pilot.html
nowy SR505
http://www.allegro.pl/item329834091_onkyo_...reki_f_vat.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad urodą tego onkyo 505. Czy z czarnego nie zbyt łatwo zdrapuje się lakier? Bo w sklepie był dość zdewastowany i srebrne prześwitywało i czy nie trudno wytrzec kurz z jego zakamarków:) Oglądałem też denona 1508 i jakis taki niskiej jakości chybotliwe pokrętła. Kenwood i Sony mimo że plastikowe całkiem niezła jakość wykonania. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zbyt wielkiej roznicy czy jest czarny srebrny tytanowy lub zloty kolor lakieru, wszystko zalezy od uzytkownika!!! jak sie dba o klocki to sluza dlugie lata i nie ma znaku zadrapan...

po drugi nie o wyglad przeciez chodzi a o to jak gra dane urzadzenie. jezeli bardziej nastawiasz sie na sluchanie muzyki a nie na ogladanie filmow zainteresuj sie amp Onkyo i Sony. w muzyce stereo naprawde wypadaja przyzwoicie...

pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz powiazywac lacza hdmi tylko z blu ray. lacze hdmi pozwala laczyc ze soba dowolne zgodnie ze standartem urzadzenia audio/video takie jak odtwarzacze dvd konsole gier komputery z monitorem lub telewizorem cyfrowym...

osobiscie kupowal bym amplituner wyposazony w to wlasnie lacze...

pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...