Skocz do zawartości

wzmacniacz + CD do 6000zł


AlanPolkowice

Recommended Posts

Witam,
właśnie przymierzam się do zakupu nowego systemu, tj. wzmacniacz + CD w cenie do 6000 zł, wcześniej troszkę eksperymetowałem z różnymi klockami, ale nigdy do tej kwoty. Po długim czasie czytania wypowiedzi na forum + odsłuchów + własnych (mniej lub bardziej trafnych) eksperymentach zakupiłem koumny JBL Studio 580 i ta kwestia pozostanie już z pewnością przez długi czas niezmienna.
Proszę was o pomoc w "dopasowaniu" uniwersalnego (ponieważ słucham każdego rodzaju muzyki) zestawu + kabli
Moje 2 kryteria:
- sprzęt musi być koniecznie fabrycznie nowy (pedantyczne nastawienie)
- najlepiej oby był od jednego producenta ( j/w)

Aktualnie posiadam Onkyo A-9377 + DX-7555 + kable KOLTZ i w sumie nie mam zbytnio do czego się przyczepić, ale może można lepiej?

Szukam czegoś co wpełni wykorzysta tubowy wysokotonowiec JBL-i i może BI-WIRING. A, że muzyki słucham tylko w trubie direct to regulacji barwy też nie musi posiadać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli bardziej lubisz brzmienie dynamiczne, konertowe, słuchasz kawałki rockowe, zdcydowanie namawiam na elektronikę NAD C356 BEE / C546 BEE. Jeśli stawiasz na moźliwie najlepsze wypełnienie dźwięku, spójność, trochę ciepła, idealnym rozwiązaniem będzie zestaw oparty na hybrydowym wzmacniaczu Vincent SV-227 / CD-S400. To system o klasę lepszy, niestety trochę przekraczający budżet.
Pewnym kompromisem może być system Quad Elite Integrated / CD-S, dający dobrą dynamikę, szczegółowośći trochę brytyjskiego ciepła. Niewiele przekraczając budźet moźna pomyśleć także o systemie dzielonym Quad.
Na koniec namawiałbym na posłuchanie elektroniki Rega Brio-R / Apollo-R.

Przyjrzyj się moim propozycjom, w przypadku pytań służę pomocą.
Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. Pamiętaj, że możesz u nas zorganizować odsłuch w Twoim systemie.



Cytat

Witam,
właśnie przymierzam się do zakupu nowego systemu, tj. wzmacniacz + CD w cenie do 6000 zł, wcześniej troszkę eksperymetowałem z różnymi klockami, ale nigdy do tej kwoty. Po długim czasie czytania wypowiedzi na forum + odsłuchów + własnych (mniej lub bardziej trafnych) eksperymentach zakupiłem koumny JBL Studio 580 i ta kwestia pozostanie już z pewnością przez długi czas niezmienna.
Proszę was o pomoc w "dopasowaniu" uniwersalnego (ponieważ słucham każdego rodzaju muzyki) zestawu + kabli
Moje 2 kryteria:
- sprzęt musi być koniecznie fabrycznie nowy (pedantyczne nastawienie)
- najlepiej oby był od jednego producenta ( j/w)

Aktualnie posiadam Onkyo A-9377 + DX-7555 + kable KOLTZ i w sumie nie mam zbytnio do czego się przyczepić, ale może można lepiej?

Szukam czegoś co wpełni wykorzysta tubowy wysokotonowiec JBL-i i może BI-WIRING. A, że muzyki słucham tylko w trubie direct to regulacji barwy też nie musi posiadać.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...