Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
araashh90@gmail.com

podlaczenia wzmacniacza do PC

Recommended Posts

Witam. Posiadam wzmacniacz/DAC Matrix Mini-i plus sluchawki. Obecnie podlaczony on jest do laptopa kablem USB. Jako ze planuje zakup PC z dosc dobra plyta glowna(ewentualnie dokupienie karty dzwiekowej wchodzi w gre) mysle ,ze mozna zwiekszyc wydajnosc tego zestawu. Moje pytanie brzmi, w jaki sposob najlepiej podlaczyc ten zestaw pod PC/karte dzwiekowa? Chodzi o wydobycie max jakosci. Wydaje mi sie ze poprzez USB traci sie duzo jakosci, prawda?
Nastepne pytanie, macie jakis pomysl zeby podlaczyc jednoczesnie zestaw i proste glosniki komputerowe? Nie chodzi mi o to zeby graly w tym samym czasie, ale zeby mozna bylo wybrac skad ma leciec glos bez ciaglego przelaczania kabli ?

Edit. Czy podlaczenie kablem optycznym z DAC'a do wejscia Spdif out w karcie dzwiekowej bedzie dzialalo ? Plus podlaczenie glosnikow komputerowych bezposrednio do DAC ?

Cytat

Wydaje mi sie ze poprzez USB traci sie duzo jakosci, prawda?

Wiele zależy od konkretnego DAC'a i wbudowanego w nim USB icon_wink.gif Spotyka się opinie o lepszym brzmieniu poprzez USB w stosunku do innych połączeń - kwestia konkretnego przypadku icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować