Skocz do zawartości

amplituner


woytek

Recommended Posts

Witam wszystkich. Pierwszy post i od razu lakoniczne pytanie,co kupić.Aktualnie posiadam Kenwooda krf5200D.Postanowiłem zmienić na coś nowszego,przez amplituner puszczam przeważnie muzykę z kablówkowych kanałów muzycznych,filmy DVD.Zastanawiam się nad:
1.PIONEER VSX-528
2. SONY STR-DH740
3.DENON AVR-X500
Kolejność podanych sprzętów przypadkowa,kolumny dobrać chce z firmy stx.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę więcej szczegółów - przede wszystkim jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, czy będziesz budował system 5.0/5.1 czy pozostaniesz przy dwóch kanałach, jakie chcesz przeznaczyć budżet na zakup całego zestawu.

Cytat

Witam wszystkich. Pierwszy post i od razu lakoniczne pytanie,co kupić.Aktualnie posiadam Kenwooda krf5200D.Postanowiłem zmienić na coś nowszego,przez amplituner puszczam przeważnie muzykę z kablówkowych kanałów muzycznych,filmy DVD.Zastanawiam się nad:
1.PIONEER VSX-528
2. SONY STR-DH740
3.DENON AVR-X500
Kolejność podanych sprzętów przypadkowa,kolumny dobrać chce z firmy stx.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W stx kolumny dobiorą mi do ampli.


Hmm? Jak dobiorą, skoro mają jedna markę?
Co więcej, wszystkie mają taką samą dość liniową charakterystykę ( według producenta ).
Wybór sprowadzi się najwyżej do wyboru modelu X, lub mniejszej wersji Y .

http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

W stx kolumny dobiorą mi do ampli.


Hmm? Jak dobiorą, skoro mają jedna markę?
Co więcej, wszystkie mają taką samą dość liniową charakterystykę ( według producenta ).
Wybór sprowadzi się najwyżej do wyboru modelu X, lub mniejszej wersji Y .

http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html


Może nie chodziło o pasma , lecz dobór mocy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie o wszystko się nie wypytałem.Zastanawiam się nad ww trzema aplitunerami i tego też temat dotyczy(ewentualnie uzyska wyższej klasy 1000zł/max).Kolumny.....postaram się dobrać jak najbardziej optymalne do sprzętu,teraz używam pure aqustic i średnio mi grają, ot tyle że głośno, subwufera nie mam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać że te pure acoustic zagrają dobrze z nowym nabytkiem, wszak sprzęt yamahy, pioneera, denona gra inaczej, może zgra się z kolumnami i są różne gusta.
Ciężko Ci doradzić co kupić, bo jesteś oszczędny w odpowiedziach i opisaniu w sumie swojego problemu, tzn co teraz masz, w jakim pokoju, czego brakuje, co ci się nie podoba w brzmieniu itd.
I potem czego oczekujesz od nowego sprzętu , jakich funkcji i dźwięku.
Trochę dziwne że kupujesz ampl. kd i 5 kolumn do muzyki i to z tv, bo zamiast 5 kolumn lepsze, dwie dobre i wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...