Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sdst

Inne radio czy transmiter FM

Panel boczny - pomaga czy przeszkadza?   56 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Czy panel boczny obok okien dialogowych w poszczególnych tematach zabiera Wam miejsce na pisanie i lepiej go usunąć?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.
Witam wszystkich serdecznie!

Pozwólcie, że najpierw opiszę swóją obecną sytuację w słuchaniu muzyki w samochodzie.
W swoim samochodzie wymieniłem jakieś dwa lata temu radnio standardowe Ford'a na radio Easy Tought EC-37620-SNITCH(po zdjęciach poznaję, że to raczej to radio). Otwarza CD, usb, karty pamięci. Byłem z niego zadowolony, spełniało swoją funkcję, dobrze odtwarzało płyty CD których mam wiele. Jednak wygodniejszą formą przenoszenia muzyki do samochodu był dla mnie pendrive(1gb), jednak przy upałach w samochodzie, pendrive uległ widocznie uszkodzeniu.
Próbowałem przenieść muzykę na innych kartach(4gb,8gb) czy innym pendrive 4gb, wszystko na nic, wyświetla ERROR i koniec. Zrozumiałem, że wielkość
pamięci odtwarzanej przez moje radio jest ograniczona. Nie chcę się już bawić w 1gb kartę i teraz mam dylemat.

Odnalazłem transmiter FM, jako, że mam w miarę dobry telefon i na nim zawsze swoją ulubioną muzykę, zastanawiam się nad kupnem transmitera FM
przykład poniżej:
http://allegro.pl/transmiter-fm-jack-htc-o...4488851795.html

Taki transmiter pozwalałby mi odtwarzać muzykę nie tylko w samochodzie ale z każdego dostępnego radia w pobliżu i to mnie bardziej zachęca do tego rozwiązania.
Jednak obawiam się o jakość po przesłaniu takiego dźwięku na radio. Miał ktoś z Was do czynienia z Transmiterami? Jak oceniacie ich pracę?

Druga sprawa jeśliby transmiter okazał się złym rozwiązaniem czy lepiej sprzedać to radio(w sumie szkodaby było mi sprzedawać gdyż jestem z niego zadowolony) za parę groszy i kupić wtedy takie radio które już spokojnie poradzi sobie z odtwarzaniem 4gb kart i czy znajdę takie radio do powiedzmy 150zł?

Za sprzedane radio weźmiesz grosze,natomiast sam piszesz ze jesteś z niego zadowolony więc wg mnie nie ma sensu zmieniać. Jakie gośniki w ogóle posaidasz,też oryginalne? Podaj szczegóły. W tym przypadku transmiter to bardzo dobra opcja.

Głośniki oryginalne i szczerze nie narzekam na nie bo płynnie działają i w prawdzie chyba ani razu nie miałem potrzeby je odpalać na maksa.
A orientujesz się może jak z jakością przesyłu takiego dźwięku przez transmiter?

Miałem kiedyś taki transmiter. Jakość dźwięku jest słaba, ale nie ma tragedii. Tylko nie kupuj tych najtańszych za 5-10 zł, bo za długo nie podziałają.

transmitery troche pogarszaja jakość dźwięku ale tragedii nie ma

Kolejna odpowiedź tzw. "nowego forumowicza" na pytanie z 2014 r. Człowieku ogarnij się tych ludzi już od prawie dwóch lat nikt nie widział na forum. Do kogo to piszesz.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0