Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 1200 zł.


MAreve

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to żeby kupić coś fajniejszego, to trzeba będzie dołożyć. Przynajmniej na ten moment nic fajniejszego nie widziałem. W sumie jak masz nadal ten wzmacniacz, to mógłbyś zaszaleć i pójść na całość. To już byłaby znaczna różnica. A z czasem dokupiłbyś lepszy wzmacniacz. Przynajmniej miałbyś większą motywację.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kwota którą podałem jest maksymalna, nie chcę więcej przeznaczać na głośniki.
Dzwoniłem do sprzedającego od kolumn DALI umówiliśmy się, że zmieni cenę na 600 zł i je wezmę, zgodził się, mówił że w przeciągu 10 minut zmieni cenę.
Mija 6 godzina a cena nadal nie zmieniona a sprzedając nie odpowiada...
Obawiam się kupić te kolumny od tego sprzedającego, nawet po normalnej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to tylko głośniki...
Nie przywiązuje do tego aż takiej wagi, jeśli nie to to na pewno trafią się jakieś inne.
Do tego pisałem wyżej, że nie spieszy mi się z zakupem.
A i jeszcze jedna prośba, takie uwagi typu dałeś d... zachowaj proszę następnym razem dla siebie.

Przy okazji kilka nowych ofert:
Jamo E850
JAMO E-855
DIORA ZGB-80-8-903
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, może być i tak że lepszych się znaleźć nie uda.
Sprzedający nie odbierał telefonu, nie chciałem kupować ich na siłę, a później o nie walczyć albo co gorsza o pieniądze, które bym mu wpłacił.
Wolę na spokojnie poszukać nawet czegoś słabszego i mieć pewność, że głośniki do mnie dotrą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej.
Bo widzisz, chodzi mi o to, że ostatnio składałeś zestaw w podobnym przedziale cenowym. Teraz szukasz innego, lepszego, do większego pomieszczenia, ale znów w podobnym przedziale cenowym. Wniosek jest prosty, chcesz lepiej, ale na takich warunkach się nie da.
Miałeś bardzo fajne Kefy podstawkowe za 500 zł, a teraz chcesz podłogowe za 600 zł ... Ale za 1000 zł to już trochę trochę lepiej.

Tutaj masz świetne kolumny :
http://allegro.pl/alr-jordan-nummer-3-kolu...4594076635.html
[ ALR JORDAN Nummer 3 ]
oraz tutaj :
http://allegro.pl/acoustic-energy-evo-3-cz...4584094042.html
[ACOUSTIC ENERGY EVO 3 ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jedne i drugie średnio mi się podobają, choć jeśli miałbym wybierać wybrałbym ALR Jordan, co o nich możesz powiedzieć?
Podoba mi się to, że są one z drewna a nie jak większość oklejane.
"Grają sucho ale neutralnie . Potrzebują mocnego wzmacniacza" czy aby na pewno mój da radę?


Dzwoniłem do sprzedającego i niestety podniósł on cenę do 1100 zł.

Co sądzisz o tych głośniczkach ?

http://allegro.pl/dali-104-jubilee-od-pier...4603870801.html
Dali 104 Jubilee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...