Skocz do zawartości

Denon AVR-2307 + JBL E90


Rokamid

Recommended Posts

  • 1 month later...
Zastanawiam się w czym problem.Obejrzałem w necie tylną scianę tego denona i tam wszystkie wejścia są.Konsolę podłączasz do hdmi in, dekoder nc+ też.Tv do hdmi out.Pc to nie wiem bo nie podłączałem do swojej Yamahy RX-V773- natomiast konfiguracja w stereo u mnie odbywa się przez menu ekranowe.U ciebie tez powinno być audio option i tam powinny ustawienia 5.2,7.1, 2ch stereo.Tak przynajmniej jest u mnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Żadne ustawienia tu nie pomogą aby to jakoś razem zagrało, chyba że chodzi o podstawowe kwestie podłączeniowe...



Juz wszystko OK
Teraz wiem ze ten wzmacniacz nie napedzi E90
Pobawilem sie tym troche i znalazlem ustawienia sopran i bass ale nie duzo to zmienia
Dziwne bo glosniki skacza mocno ale srodki zagluszaja wszystko i pomimo duzych wychylen membran niskotonowych nie przeklada sie to nijak na moc dolu.
Wzmacniacz do sprzedania i trzeba jednak stereo.
BTW Jaki wzmak KD trzeba by do tych kolumn zeby to zagralo ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli membramy skaczą mocno a efektu brak - to taki jest objaw wzmacniacza który nie potrafi ich kontrolować (no chyba że to wina akustyki pomieszczenia).
Ale tak jak pisałem - ja przerabiałem to samo z niemal tym samym modelem amplitunera. Koniecznie musi być amplituner do kina ? Przecież możesz do tego Denona dokupić wzmacniacz i podłączyć przez pre-out, a reszta kolumn zasilana będzie z amplitunera.
Jak jeden amplituner to potrzeba czegoś w rodzaju Denon AVC / A1SR itp, Onkyo serii 9xx, Harman serii 4 lub 6, żeby to w miarę zagrało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...