Skocz do zawartości

Subwoofer do muzyki (stereo)


m8kbv

Recommended Posts

Witam.
Wiem że jest wiele podobnych tematów nawet na tym forum, nigdzie jednak nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi.
Wiem że do słuchania muzyki najlepiej by subwoofer był w obudowie zamkniętej, wiem że w tej cenie ciężko się zmieścić z dobrym subem, że polecane są firmy REL i velodyne. Doczytałem się również, że do stereo nie kupuje się subwoofera (choć opinie są różne i należę jednak do tych którzy preferują suba w swoim stereo).
Słucham każdego rodzaju muzyki i muzyka jest wyższym priorytetem niż oglądanie filmów z basem zapierającym dech w piersiach.
Ze względu na organiczony budżet oparłem się na kilku skrzynkach dostępnych na popularnym portalu aukcyjnym i do wyboru padły dwie sztuki w tej samej cenie:

SKRZYNIE ZAMKNIĘTE:
Accoustic Energy Radiance
Kef PSW2500 (zdarza się, że pada elektronika)

Skrzynie otwarte:
Monitor Audio BRW10
Klipsch RPW10 (nowy)

O ile da się znaleźć coś na temta PSW2500, o tyle na temat Accoustic Energy nie znalazłem aż tylu opinii. Ten pierwszy podoba mi się bardziej wizualnie ale rzecz jasna to nie ma wyglądać, to ma grać i cieszyć ucho.
Czy znacie te modele? Może ktoś powie który z nich gra lepiej?
Do suba podpięty będzie Monitor Audio BX2 wraz z amplitunerem HK3390. Metraż w pokoju hmm.. raz 12m2 raz 25m2 (jednak sprzęt nie służy mi do nagłaśniania pokoju).
Może jednak polecicie coś od siebie?
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...