Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
smaker24

stx f360 wzmacniacz technics sa gx 100

Witam posiadam zestaw stereo skladajacy sie z kolumn stx f360 i amplitunera stereo tachnics sa gx 100.jak na moj gust gra to w miare głosni i bass jest troche mały spodziewałem sie czegos leprzego po tych kolumnach.Moje pytanie brzmi:jaka duza roznica w odsłuchu bedzie,jezeli zmienie wzmacnia np. na yamahe ax 700.To jest moj pierwszy post na forom,wiec sorki za błedy.pokoj 26m2

Cześć.

Różnica powinna być zauważalna, bo twój obecny wzmacniacz, to taki suchar.
To tyle co mogę powiedzieć na ten moment w odpowiedzieć na Twój bardzo skromnie napisany post.

Witam a moze bys polecił jakis w miare dobry wzmacniacz z fajnym miekkim basem do tych kolumn

No ale zobacz, nawet nie napisałeś ile chcesz wydać na ten wzmacniacz. Przecież ja nie mogę tego wiedzieć.jest jeszcze kilka innych przydatnych informacji, które można by było podać, aby lepiej Ci doradzić. I to wszystko jest zawarte w zakładce Pierwsze Posty.
Choćby to, jakiego brzmienia oczekujesz od tego wzmacniacza. No o budżecie nie wspominając.

Slucham troche techna, dupstetu.od wzmacniacz oczekuje czystego dzwieku i dobrego nie tluczacego basu.Na wzmacniacz moge przeznaczyc max 600 zl.

Dzieki,a jezeli bym miał wybierac miedzy tym nadem a yamaha ax 700 to ktory by byl lepszym wyborem(chodzi o moc i bass)?

Nie postrzegaj mocy wzmacniacza np. 2x90W tylko w kategorii głośności grania. Bo przy efektywnych kolumnach ( czyli głośnych ) ze wskaźnikiem efektywności koło 93dB nie wytrzymasz ciśnienia dźwięku w pokoju już przy połowie skali volume. Oczywiście wydajny mocny wzmacniacz to także lepsza kontrola nad dźwiękiem, jednak jest też coś takiego jak styl danej marki i tego już w cyferkach i watach nie przeczytasz ( tylko w testach np na forum np. http://audio.com.pl/pdf/testy/wzmacniacze/nadc320bee.pdf , http://audio.com.pl/testy/wzmacniacze-stereo/2/1 ) .
PS. Piszemy i mówimy bas, ( nie bass ) bo to forum audio, a nie wędkarskie icon_wink.gif .

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.
Zakupie raczej tą Yamaszke mysle,że bede zadowolony.
Na pewno się pochwale. icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0