Skocz do zawartości

stx f360 wzmacniacz technics sa gx 100


smaker24

Recommended Posts

Witam posiadam zestaw stereo skladajacy sie z kolumn stx f360 i amplitunera stereo tachnics sa gx 100.jak na moj gust gra to w miare głosni i bass jest troche mały spodziewałem sie czegos leprzego po tych kolumnach.Moje pytanie brzmi:jaka duza roznica w odsłuchu bedzie,jezeli zmienie wzmacnia np. na yamahe ax 700.To jest moj pierwszy post na forom,wiec sorki za błedy.pokoj 26m2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zobacz, nawet nie napisałeś ile chcesz wydać na ten wzmacniacz. Przecież ja nie mogę tego wiedzieć.jest jeszcze kilka innych przydatnych informacji, które można by było podać, aby lepiej Ci doradzić. I to wszystko jest zawarte w zakładce Pierwsze Posty.
Choćby to, jakiego brzmienia oczekujesz od tego wzmacniacza. No o budżecie nie wspominając.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie postrzegaj mocy wzmacniacza np. 2x90W tylko w kategorii głośności grania. Bo przy efektywnych kolumnach ( czyli głośnych ) ze wskaźnikiem efektywności koło 93dB nie wytrzymasz ciśnienia dźwięku w pokoju już przy połowie skali volume. Oczywiście wydajny mocny wzmacniacz to także lepsza kontrola nad dźwiękiem, jednak jest też coś takiego jak styl danej marki i tego już w cyferkach i watach nie przeczytasz ( tylko w testach np na forum np. http://audio.com.pl/pdf/testy/wzmacniacze/nadc320bee.pdf , http://audio.com.pl/testy/wzmacniacze-stereo/2/1 ) .
PS. Piszemy i mówimy bas, ( nie bass ) bo to forum audio, a nie wędkarskie icon_wink.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...