Skocz do zawartości

ZESTAW Denon DRA-F107 i problemy


Grzegorz19

Recommended Posts

Witam, zakupiłem jakieś 2 tygodnie temu używany, ale jak wspominał sprzedawca w 100% sprawny zestaw Denon DRA-F107 + DCD-F107 + GŁOŚNIKI SCF107
na pierwszy rzut oka, podłączyłem fajnie nawet grał ten zestawik, ale ostatnio pojechałem do media aby zakupić kabelek AUX--Mini-Jack, tak abym mógł słuchać muzyki z komputera ponieważ stary kabelek był już uszkodzony, po podłączeniu kabelka i włączeniu muzyki wieża grała przez jakąś połowe pierwszej piosenki, po czym zaczęła "Pstrykać", dźwięk bardzo mi znajomi ponieważ takiemu samemu dzwiękowi towarzyszy zmiana źródła dźwięku na pokrętle (Sourca), z cd/usb/tuner/aux.
Zaczęło pstrykać tak cały czas dosyć szybko, po czym muzyka przestała grac(słychać tylko taki dzwiek, zródlo dzwięku na wyswietlaczu sie nie zmienia), i od czasu do czasu pstrykalo, i muzyka sie czasem włączała i za chwile znów nie było nic słychac, nie mam pojęcia w czym jest problem ale jestem ładnie to ujmując lekko "zdenerwowany" ponieważ wydałem 1000zł a tu za chwile okaże się, ze moge uzywac tego zestawu jako ozdoby do pokoju :/

Bardzo proszę o jakąs rade, jesli ktoś ma jakiś pomysł czego moze to być przyczyna, nie mozliwe jest zeby podłacze kabla AUX uszkodzila wieze, ale wlasnie wtedy zaczął się ten ogromny problem...

Z góry dziękuje bardzo za szybką odpowiedz/pomoc :/


lick do zakupionego przezemnie sprzętu: http://allegro.pl/zestaw-denon-dra-f107-dc...4493867804.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby coś się zwarło w gnieździe i cały czas coś się włączało i wyłączało. A może też kabel ma jakąś fabryczną wadę (coś tam zwiera, może źle zlutowane).
Jeśli nie znasz się na tym by zdemontować gniazdo, albo tylko spróbować je rozłączyć dla sprawdzenia, czy to nie w nim coś się zwiera, to zanieś sprzęt do jakiegoś serwisu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...