Skocz do zawartości

NAD C300 + MB Quart MCS 690


Peebuls

Recommended Posts

Co myślicie o takim połączeniu i o samym wzmacniaczu NAD C312 (w nazwie tematu niestety wkradł się błąd). Chodzi głównie o rock/metal do 300-350 zł. Jakieś alternatywy? Niestety mój Kenwood KA-5090R znowu (po raz trzeci) odmówił posłuszeństwa i chcę zakupić coś we wspomnianej wcześniej kwocie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cześć.

Połączenie może być, ale masz te kolumny ? Planujesz kupić ? Jak duży masz pokój ?



Dzięki za odpowiedź. Mam już te kolumny. Pokój ma wymiary ok. 4,5m X 3,5m. Słyszałem również, że w tym przedziale cenowym warto się zainteresować modelem YAMAHA AX-450. Jak ma się on do tego NADa? Może jeszcze jakieś inne alternatywy? icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz NAD jest niezły, ale może zagrać zbyt mało dynamicznie w rocku.
Yamaha z MB Quartami zagra raczej za jasno, za ostro.
Możesz zwrócić uwagę na często polecane na tym forum Fine Arts V 2 i V 3. Ale na razie nie widać żadnego do sprzedania.
znalazłem natomiast niezbyt w Polsce popularny, ale bardzo dobry, zbudowany na bazie Rotela wzmacniacz Dual
http://allegro.pl/wzmacniacz-dual-pa-5060-...4595213379.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wzmacniacz NAD jest niezły, ale może zagrać zbyt mało dynamicznie w rocku.
Yamaha z MB Quartami zagra raczej za jasno, za ostro.
Możesz zwrócić uwagę na często polecane na tym forum Fine Arts V 2 i V 3. Ale na razie nie widać żadnego do sprzedania.
znalazłem natomiast niezbyt w Polsce popularny, ale bardzo dobry, zbudowany na bazie Rotela wzmacniacz Dual
http://allegro.pl/wzmacniacz-dual-pa-5060-...4595213379.html



Serdecznie dziękuję. Zdecyduję się chyba na tego Duala icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...