Skocz do zawartości

Gdzie kupujemy winyle


Recommended Posts

Dnia 17.03.2016 o 21:49, Belfer54 napisał:

Dlatego ja jestem zwolennikiem kupowania wydań starych, z okresu prosperity wydawnictw winylowych.
Bywa jednak, że kupuję współczesne wydania.

mam bardzo podobnie. Nowych słucham najczęściej z cd, ale lata 60te 70te 80te najlepiej, co oczywiste brzmią z 1pressa 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
16 godzin temu, iFi Audio napisał:

Ja się zaopatruje w onvinylstore.com z Warszawy, inaczej znany jako Winylowa. Bardzo sobie chwalę :)

Kiedyś też tam kupowałem, świetna atmosfera i fajne rabaty. Od jakiegoś czasu jednak już nie zaglądam, zmienił się mój ulubiony człowiek na barze.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotny problem. Po gramofonie zostało mi kilkadziesiąt płyt w tym mnóstwo nowych, przegranych raz albo i w ogóle. I zielonego pojęcia nie mam ani co z tym zrobić ani jak sprzedać i wycenić. Pewnie zostaną na poddaszu, może kiedyś córki znajda i będą chciały posłuchać? Podziwiam wszystkich, którzy chcą bawić się w detal, sprzedaż na sztuki. Sam bym nie miał na to cierpliwości. Podobnie jak na sama zabawę w winyle. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka mi mówiła o jakimś świetnym miejscu w przejściu podziemnym na Dworzec Centralny. Z tego miejsca pochodzą płyty które dostaje od niej na gwiazdkę i jakość pierwsza klasa. Nigdy nie byłem , ponoć świetna atmosfera ,ale lubię gościa , bo zawsze namawia córkę na stare wydania , bo te nowe ...... :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...