Skocz do zawartości

amplituner sony STR-DG520 plus głośnik w łazience


OloTheMan

Recommended Posts

mam takie pytanie, otóż chciałbym zamontowac głośnik w łazience, i podlączyć do mojego ampltunera sony, ampli na zdjęciach, STR-DG520
czy uda mi się jakoś podłączyć 5 głóśników któe posiadam, to jest normalny zestaw 5.0, sub'a nie posiadam,.. plus jeden głośnik w łazience ? tylko chodzi mi oczywiście o to żeby w łazience nie grało jak np. będę oglądał film Smile
czy da się jakoś podłaczyć żebym mógł puścić inna muzyke w pokoju a inna w łazience ? albo chociaż jak by musiało grać to samo, co zakładam że tak będzie, to czy jakos da się rozdzielic sygnał, żeby bez odłączania fizycznie kabelka od ampli dało sie pstryknąć i muzyka gra w samym pokoju, pstryknąć i muzyka gra w samej łazience, pstryknąć gra tu i tu...
mam nadzieje ze wiadomo ocb, pisze jak laik ..

i ogólnie jaki w miare grający głośnik kupić, są jakieś specjalne przystosowane do takich rzeczy czy kupic byle co, w końcu to tylko łazienka, ale z drugiej strony jak będę robił impreze to żeby ktoś nie wszedł i stwierdził że gra dziadowsko bez żadnego basu ani wytłumienia...
dzieki za każdą radę,,,

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...