Skocz do zawartości

Dobre słuchawki za rozsądne pieniądze


Recommended Posts

Witam

Chcę kupić słuchawki nauszne głównie do muzyki ,czasami do filmów i gier, ale nie jestem zbytnio w temacie więc proszę o pomoc.
Wcześniej miałem creative aurvana live a teraz superlux hd 681 evo w których jedna słuchawka przestała grać a nie mam już na nie gwarancji.
Z obydwu modeli byłem zadowolony, więc szukam czegoś co gra podobnie albo nawet lepiej.
Może wyszło coś nowego godnego polecenia:D

Kwota jaką mogę przeznaczyć to 300-350 zł
Wolałbym ,żeby były bez mikrofonu.
Słucham głównie muzyki klubowej i rock'owej , czasami hip-hopu.
Słuchawki będą podłączane do telefonu SGS III i laptopa w którym dźwiękówka nie jest wysokich lotów jakieś Conexant smart audio HD .

Zastanawiam się nad tymi
http://allegro.pl/sluchawki-noontec-zoro-h...4619470789.html
Mają dosyć pozytywne opinie z tego co czytałem, ale może macie jakieś lepsze propozycje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Hej, chciałabym kupić chłopakowi na prezent słuchawki i zastanawiam się czy jest wielka różnica między Pioneer MJ 532 a 721, nie ukrywam, ze pierwsze bardziej mnie urzekły, ale jednak nie o wygląd chodzi najbardziej a o dźwięk, czy dobrze tłumią zewnętrzne szumy czy dźwięk jest czysty itp. Chłopak słucha muzyki elektronicznej ( house, progressive house, electro house ito ) i chciałabym, aby miał przyjemność z słuchania. icon_smile.gif Z góry dziękuje za rade icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...