Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Dali Ikon 3


volter

Recommended Posts

[Pomyłka w temacie: chodzi o kolumny Lektor 3]
Witam,

Proszę o pomoc w doborze wzmacniacza do kolumn Dali Lektor 3 . Ze względów finansowych wchodzi w grę tylko używka.
Pracuję przy kompie i muzyki głównie z niego słucham. Obecnie kolumny podłączone są do Technicsa A700MK2 . Karta muzyczna to Audiotrak Prodigy HD2 .
Niestety nie mam możliwości jeżdżenia gdziekolwiek i słuchania sprzętu przed zakupem więc oprzeć się mogę jedynie na poradach z sieci.

Na razie udało mi się zebrać kilka opinii, że z uwagi na to że te kolumny grają bardzo miękko z mocnym basem więc powinny być zestawione z szybkim i twardym wzmacniaczem. Muzyki słucham praktycznie każdej , od ciężkiego rocka poprzez elektronikę do jazzu i muzyki klasycznej.
Polecano mi Marantza PM8003 jednak od kilku tygodni szukając w sieci nie znalazłem żadnego (czyżby aż tak dobry ?)

Nie wiedziałem wcześniej o tym ale z postów na forum wynika, że niektóre wzmacniacze grają dobrze tylko w pewnym zakresie głośności. Dla mnie bardzo ważne jest żeby muzyki można było słuchać bardzo cicho jak i bardzo głośno.

Z góry dziękuję za wszystkie opinie a najbardziej za linki do aukcji allegro/ebay z jakimiś rodzynkami.
Kwota to ok 1000 zł choć jeżeli naprawdę warto to parę setek mogę dołożyć.

Pozdrawiam
Slawek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...