Skocz do zawartości

Onkyo C-N7050


Sandflyer

Recommended Posts

Drodzy,
Pojawił się dopiero co taki oto wynalazek:

http://www.onkyo.pl/pl/News/Nowosci/2014-0...y_odtwarzacz_CD

Wydaje się baaaardzo ciekawy, choćby ze względu na połączenie odtwarzacza plików (w tym DSD 5,6 MHz) z CD playerem.
I do tego radio internetowe.

Przetwornik Burr Brown PCM1795.

Jeśli ktokolwiek miał okazję już go "obmacać", bardzo jestem ciekaw opinii.

Z góry dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chciałbyś wiedzieć.
Już od dnia premiery mamy fizycznie te urządzenia w salonie, kilka osób po odsłuchu i przetestowaniu możliwości dokonało zakupu i są szczęśliwi.
Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu, można spokojnie przetestować C-N7050, posłuchać, porównać.


Cytat

Drodzy,
Pojawił się dopiero co taki oto wynalazek:

http://www.onkyo.pl/pl/News/Nowosci/2014-0...y_odtwarzacz_CD

Wydaje się baaaardzo ciekawy, choćby ze względu na połączenie odtwarzacza plików (w tym DSD 5,6 MHz) z CD playerem.
I do tego radio internetowe.

Przetwornik Burr Brown PCM1795.

Jeśli ktokolwiek miał okazję już go "obmacać", bardzo jestem ciekaw opinii.

Z góry dzięki.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A co chciałbyś wiedzieć.



Dzięki, ja chyba właśnie z Waszego ogłoszenia na Allegro się dowiedziałem o tym sprzęcie icon_smile.gif

1. Czy istnieje jakakolwiek możliwość łapania radia internetowego bezprzewodowo - nie doczytałem o żadnych dodatkach, antenkach, które możnaby dokupić (natywnie, jak rozumiem, tego nie ma, jak np. Denon DNP-720AE)
2. Czy pliki mp3 też są odtwarzane gapless?
3. Czy przez przedni port USB mam możliwość odtwarzania tych samych plików, co przez tylny port? (To jest jakoś mętnie opisane w instrukcji).
4. Kompletnie nie rozumiem wyboru trybu "Audio Output" (str. 25 angielskiej instrukcji). Jeśli chcę słuchać plików w wysokiej rozdzielczości bez żadnej konwersji przez wyjście analogowe odtwarzacza, który "Mode" powinienem wybrać?

O doznania dźwiękowe oczywiście nie pytam, bo to czysto subiektywny temat, choć zapewne najistotniejszy icon_wink.gif
Mieszkam w stolicy. Pabianice niby nie są daleko, ale.... W każdym razie dzięki za zaproszenie.

Z góry dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynakazek jak wynalazek, to Onkyo C-N7050 to chyba nie jedyne i nie pierwsze takie urządzenie, wydaje mi się że Yamaha Cd-N 301 lub CD-N500 również oferuje radio internetowe i jakieś podobne sieciowe dodatki .
W sumie ciekawa propozycja dla kogoś kto jest nastawiony na wzmacniacz stereo i odtwarzacz CD, a nie amplituner i czasem chce posłuchać czegoś z sieci bez kupowania dodatkowego elementu-odtwarzacza sieciowego .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha umożliwia odtwarzanie gapless jedynie dla plików znajdujących się na serwerze, co dla mnie jest wadą dyskwalifikującą, bo nie mam, i nie będę miał serwera NAS icon_razz.gif

A mnie bardzo odpowiada właśnie połączenie CD z odtwarzaczem plików (w odróżnieniu od ww. Denona, który jest tunerem + odtwarzaczem plików).

Ale dzięki za informacje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...