Skocz do zawartości

subwoofer yamaha YST-RSW300 i amplituner RX-V363


leszczu94

Recommended Posts

Witam. Posiadam kino domowe składające się z:
-subwoofer aktywny yamaha YST-RSW300,
-frontowe głośniki Yamaha NS-333,
-tylne Sony SS-RG11,
-amplituner RX-V363
Wszytsko podłączyłem tak jak powinno być, jednak pojawia się problem że subwoofer nie gra swoją pełną mocą. kiedy oglądam filmy, owszem działa, ale nie zawsze głośno. Przy słuchaniu muzyki i graniu w gry czasami się włącza ale jednak prawie go nie słychać, dopiero jak podgłośnie na amplitunerze. Możliwe że jest coś źle ustawione w amplitunerze, bo kiedy wysyłałem sygnał prosto z komputera do subwoofera (kiedy nie posaidałem jeszcze amplitunera) subwoofer ładnie grał nawet gdy na komputerze było cicho włączone cokolwiek. Prosze o pomoc, co moge z tym zrobić, czy należy jakoś pozmieniać w ustawieniach amplitunera? wszystkie głośniki mam podpięte bezpośrednio do amplitunera, a amplituner podłączony do komputera. Mam podłączony amplituner z komputerem przez 3 kable. Jestem amatorem w tej dziedzinie, więc przeparszam za błędy słowne itp. icon_biggrin.gif Proszę o szybką pomoc, jeśli trzeba podeśle zdjęcia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...