Skocz do zawartości

Jaki Sub do JVC RX-5052


Nato

Recommended Posts

Choćby coś z produktów KODA czy TAGA (jeżeli chcesz nowy), ale spokojnie możesz kupić używany...

najciekawiej wygląda TAGA TSW-6150 za 499zł
http://allegro.pl/subwoofer-taga-tsw-6150-...4657763664.html

TAGA TSW-90 v2 za 459zł
http://allegro.pl/taga-tsw-90-v2-subwoofer...4624131624.html

KODA SW-1000 za 549zł (można taniej trafić...)
http://allegro.pl/subwoofer-aktywny-koda-s...4666120914.html


z używanych - np. Yamaha YSW-200 za 599zł
http://allegro.pl/yamaha-yst-sw200-potezny...4672268228.html

Pozdrawiam
PS. Czemu się dziwisz, że padło pytanie o cenę?
Przecież są suby tysiąc za parę tysięcy, a ponieważ mają własny wzmacniacz - więc można je podpiąć również pod amplituner średnich lotów (jak Twój).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie wiem co mam i ile to jest warte, pewnie niewiele.
Wizualnie bardziej podchodzi mi czrny , bo Tonsile mam z w kolorze Jabłoni czy coś więc ten Heban nie gra totalnie, chyba że będzie odczuwalna różnica między nimi i lepiej kupić pierwszy z listy i pomalować na czarno ?
Pod te subwoofery podłącza się głośniki przednie ? Bo mam podłączone już wszystko i pochowane w ścianach do amplitunera icon_biggrin.gif
Wyjście na Subwoofer to pojedynczy chinch ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Taga może być, rozumiuem że ten głośnik jest z tyłu czy od frontu ? Jak to podłączyć ?


Zalezy jak patrzeć i co chcesz oglądać : głośnik, ściankę z wejściami, czy bok, lub jaki efeky dźwiękowy osiągnąć(bezpośredni, odbity). Niektóre mają skierowany głośnik w dół, tu nie ma jednej szkoły, jak w kolumnach, że musza stać symetrycznie przed słuchaczem.
Jak kabel, to wymusza sprzęt, popatrz na dołączone zdjęcie swojego amplitunera i jakie jest wyjście w subwooferze, wybór w sklepach jest .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować sprzęt, aby go malować farbą?, nieciekawie będzie, zresztą kwestia gustu.
Zazwyczaj jak wejdziesz na stronę producenta, czy najlepiej salonu, sklepu audio to jest do wyboru opcja od kilku do kilkudzisięciu kolorów okleiny, lakierów, czy prawdziwego forniru okraszone zdjęciem poglądowym itp. wybór zalezy od firmy.
W przypadku Tagi takiej palety nie ma, lub jest okrojona, ewentualnie możesz nie trafic na swój kolor i gust. Koda i Taga to nie jedyne tanie firmy oferujące subwoofery, warto poszukać innych .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moje ostatnie kilka postów to pytanie odnośnie jakości dzwięku między tymi dwoma TAGami!!!



W zasadzie dwa ostatnie i Jaśnie Pan tak nie krzyczy, tu nie sklep z służkami icon_eek.gif Jeszcze trzy, cztery posty temu, dziś rankiem, dziwił się panicz, że można wydać różne kwoty, że subwoofer wyciśnie z amplitunera ile się da, pytał jak którą stroną postawić skrzynkę i gdzie wyjście out dla subwoofera w JVC.
Może zacząć od podstaw, jak duża sala audiencyjna, lub balowa, bo chyba nie do małej sypialni ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na subwooferze pisze


Nic, ani nikt nie pisze, jeśli już, to jest napisane, ale nie jest, pewne rzeczy są oczywiste.
Zamiast tak się wszystkiemu dziwić, poczytaj trochę, chyba że dla ciebie wielkość nie ma znaczenia, to spróbuj nagłośnić taki duży salon kinem domowym za 300zł z głośnikami jak mydelniczki, lub odwrotnie wstaw kolumny podłogowe z 50" ledem do toalety.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dyskusyjne i można wtrącać swoje uwagi, a nie sklep gdzie płacisz i rządasz od subiektów ( i jak widać było możesz krzyknąć) i wychodzisz nie mówiąc ani be, ani me. Trochę inna kultura i wyższy poziom.
Co do bezsensowności, faktycznie, szkoda że nic nie wyniosłeś bo mogłeś i miałes sporo wskazówek, a inni tracili tylko czas .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ktoś bezsensownie nabija sobie posty icon_biggrin.gif



Jak czytam takie wpisy, to mi się śmiać chce. Jak można krytykować chęć pomocy, którą ktoś Ci oferuje i jeszcze wypisywać takie bzdury. Świadczy to tylko o Tobie i Twojej krótkowzrocznej i płytkiej formie oceny innych ludzi. Póki co, to Ty nabiłeś tutaj niepotrzebne posty, a posty z odpowiedziami dla Ciebie, mogły zająć miejsce w wartościowym temacie, a tak poszły w błoto.
To nie jest jedyne Forum o takiej tematyce, szukaj pomocy gdzie indziej.

Powodzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet dyskutować, nie lubię jak ludzie na tego typu forach ni potrafią odpowiedzieć na proste pytanie, a zamiast tego muszę czytać takie wypociny jak powyżej. Zakupiłem TAGA TSW-90 V2, dzisiaj dzwonił sprzedawca ,że ma uszkodzoną sztukę i zaproponował V3 w cenie 550zł z wysyłką i się zgodziłem icon_smile.gif
Miłego dnia i radzę udzielać pomocy w sposób właściwy zamiast pouczać ludzi i karmić ich taką bezsensowną paplaniną, może zatrzymacie więcej osób na forum.
Ja podziękuję za tą pomoc póki co, mam ciekawsze rzeczy do robienia.
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...