Skocz do zawartości

Głosniki sufitowe do kuchni + wzmacniacz


mkurkowski

Recommended Posts

Proszę o pomoc w dobrze głośników sufitowych do kuchni (montowane w suficie podwieszanym na wysokości blatów). Nie zależy mi na basie, bardziej na górnym paśmie. Do słuchania głównie chili zet + jakieś mp3 lepszej jakości podobnego typu. Do tego jakiś prosty wzmacniacz stereo z pilotem i usb. Budżet ok 500zł.
Myślałem o czymś pokroju: TCW300RV3 plus być może wykorzystać posiadaną miniwieżę Sony cmt-dh5bt (w sypialni mi się nie sprawuje, chłodzenie jest zbyt głośne). Jak najbardziej może być użwany sprzęt.
Za miesiąć robię remont a nie mam totalnie doświadczenia z głośnikami sufitowymi, stąd prośba o pomoc/doradzenie. Prosiłbym tylko pamiętać że to jest kuchnia, nie salon odsłuchowy, ale ucho mam dość wybredne. Nie chciałbym mieć mocno płaskiego i piszczącego czy dudniącego odsłuchu. Będzie częśto leciało radio, więc nie ma co wchodzić w niewiadomo co. Z góry dziękuję za pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze aby membrany były z tworzywa ( niż z celulozy) ze względu na warunki w kuchni pod sufitem, te z linku takie są. Pytanie tylko po co aż dwa wysokotonowe założyli ? Żeby na karton gipsie nie dudniło, trzeba by włożyć wokół sporo jakiejś miękkiej wełny, która dodtkowo zabezpieczy elektonikę(cewka ) przed wilgocią i ciepłem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...