Skocz do zawartości

dali zensor 5 + amplituter stereo sieciowy


music-hunter

Recommended Posts

Witam,

Planuje zakupic zestaw dali zensor 5 + ONKYO TX-8050 (ze względu na funkcje sieciowe).
Pokoj 20m2, słucham różnej muzyki, troche rocka, popu, alternative, jazz.

Czy ktos moglby mi doradzic czy ten zestaw bedzie dobrze ze soba wspolgral? Jestem zdecydowany na zensor 5 (bardzo wyglad mi sie podoba) i szukam amplitunera stereo z funkcjami sieciowymi - a nie ma tutaj duzego wyboru.

Kolumny moge od znajomego kupic za 2000pln, za amplituner nie chcialbym dac wiecej niz 2000 pln.

prosze o porade.

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia oraz Twoje preferencje, do kolumn Dali Zensor 5 będzie odpowiedni amplituner Onkyo TX-8050 oraz Yamaha R-N500. To dwa bardzo dobre urzadzenia, o podobnym wyposażeniu. Są jednak pewne różnice w brzmieniu. Yamaha zagra barziej skrajami pasma, dynamicznie, koncertowo. Onkyo jest łagdoniejsze, róniejsze, stawiając na świetną kontrolę, szybki i krótki bas oraz wysoką analityczność.
Wybór marki zależy wyłącznei od indywisualnych preferencji.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszasm serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych modeli. W przypadku pytań służę pomocą. Zawsze jeśli masz wątpliwości, u nas możesz oddać urządzenie w ciągu 10 dni, nic nie ryzykujesz przy zakupie.

Cytat

Witam,

Planuje zakupic zestaw dali zensor 5 + ONKYO TX-8050 (ze względu na funkcje sieciowe).
Pokoj 20m2, słucham różnej muzyki, troche rocka, popu, alternative, jazz.

Czy ktos moglby mi doradzic czy ten zestaw bedzie dobrze ze soba wspolgral? Jestem zdecydowany na zensor 5 (bardzo wyglad mi sie podoba) i szukam amplitunera stereo z funkcjami sieciowymi - a nie ma tutaj duzego wyboru.

Kolumny moge od znajomego kupic za 2000pln, za amplituner nie chcialbym dac wiecej niz 2000 pln.

prosze o porade.

pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje sobie odpowiedzieć na pytanie, z której firmy " zastrzyku energii" potrzebują Twoje kolumny i Twoje uszy.
Nie spotkałem się z porównawczym testem np.3 amplitunerów sieciowych stereo, z jedną konkretną parą kolumn i odtwarzaczem Cd . Choć oczywiście pewnych charakterystycznych cech grania po danej marce, można się spodziewać ( choć są wyjątki np. sprzęt najtańszy, a droższy ).
Ciekaw jestem Twoich spostrzeżeń po kupnie tego duetu , napisz może potem swój opis na forum w dziale "Wasze systemy", bo dla wielu osób amplitunery sieciowe są dobrą alternatywą między często nieciekawymi amplitunerami do kina domowego ( zwłaszcza do dwu kolumn) , a kupnem samego wzmacniacza stero i dodatkowego modułu odtwarzacza sieciowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...