Skocz do zawartości

Taga Harmony hta 700b czy warto?


Seyv

Recommended Posts

Ponieważ jest to mój pierwszy post chciałem serdecznie przywitać użytkowników tego forum.
Nosze się z zamiarem zakupu niewielkiego wzmacniacza do "codziennego" użytku oraz kolumn do niego. Jeśli chodzi o kolumny to byłbym już zdecydowany na Monitory BX2 (chodź nie upieram się przy nich na siłę). Większy problem mam z wyborem wzmacniacza.
Może na początek sprecyzuję co mam na myśli pisząc "codziennego" użytku.
W pierwszej kolejności chciałbym aby służył mi za nagłośnienie do telewizora - posiadam Sony Bravię i pomimo wielu zalet telewizora, dźwięk jest fatalny. Ponieważ filmy oglądam rzadko wystarczy mi dobry wzmacniacz stereo (zakupu kina domowego nie rozważam).
Po drugie lubię czasem posłuchać muzyki - źródłem muzyki jest wtedy mój smartfon albo komputer. W Tadze podoba mi się moduł Bluetooth zwłaszcza do połączenia ze smartfonem.
Po trzecie planuję dokupić tuner radiowy bo moja zona lubi posłuchać radia więc i ona miał by z tego sprzętu pożytek.
Jeśli chodzi o pomieszczenie to ma ono ok 20m2.
Wybrany przeze mnie wzmacniacz wydaje się spełniać wszystkie moje potrzeby ale niestety nie mam go gdzie posłuchać. W necie czytałem trochę opinii ale głównie prasy branżowej - nie za bardzo ufam tego typu opisom no bo skoro ktoś dostał do testów sprzęt za darmo nie wypada go obsmarować bo na drugi raz nikt mu innego nie da :/
Jeśli ktoś spotkał się z tym wzmacniaczem to proszę o opinie.
Chętnie zapoznam się tez z propozycjami innego małego wzmacniacza (z podobnej kwocie) zarówno nowego jak i używanego. Brak modułu bluetooth jakoś mogę przeżyć icon_wink.gif jeśli jakość dźwięku miała by być znacząco lepsza. Przy czym nie zależy mi na tym aby było głośno ale raczej na jakości dźwięku. Przymierzałem się już nawet do tanich lampówek ale podłączanie ich do TV chyba mija się z celem icon_confused.gif (może kiedyś jako oddzielny sprzęt tylko muzyki).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Widzę, że taki sprzęt nie cieszy się za dużym zainteresowaniem icon_smile.gif
Więc i ja go odpuściłem. Dorwałem tanio starego Akaia 30W od razu z radiem. Kupiłem do niego Magnaty quantum 673 i póki co gra bardzo miło (o wiele lepiej niż cokolwiek do tej pory słyszałem, choć wprawdzie wielce osłuchany nie jestem icon_wink.gif ).
Na przyszłość pomyślę o "prawdziwej" lampie. Kusi mnie aby samemu złożyć (kiedyś trochę bawiłem się w "elektronikę") ale to raczej twmat na osobny wątek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie Taga hta700 nie jest popularna, mimo że to jakiś wstęp jedną nogą do świata lamp. Mimo że wzmacniaczyk ma tak poszukiwany bezprzewodowy bluetooth, usb i lampa dodaje nieco "oryginalności" wlascicielowi , opini użytkowników mało http://stereoikolorowo.blogspot.com/2014/0...ony-hta_10.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...