Skocz do zawartości

Subwoofer do kina


pawelend

Recommended Posts

To dobra droga, do kna domowego to optymalne wyjście, jedynia przy muzyce możesz mieć pewne ograniczenia.

Cytat

Witam
Postanowiłem dokupić subwoofer do kina domowego, bo zaczelo mi brakowac basów (amplituner Onkyo tx-sr307 ,kolumny m-audio hts-700).Pokój ma nie całe 10m2 ,ale chcialbym w miare mocny subwoofer w razie przeprowadzki ,cena do 800zl .Myslę o jamo sub-260 .Z góry dziękuje za pomoc .


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To dobra droga, do kna domowego to optymalne wyjście, jedynia przy muzyce możesz mieć pewne ograniczenia.

Cytat

Witam
Postanowiłem dokupić subwoofer do kina domowego, bo zaczelo mi brakowac basów (amplituner Onkyo tx-sr307 ,kolumny m-audio hts-700).Pokój ma nie całe 10m2 ,ale chcialbym w miare mocny subwoofer w razie przeprowadzki ,cena do 800zl .Myslę o jamo sub-260 .Z góry dziękuje za pomoc .



A o muzyke chodzi mi najbardziej ,lubie sluchac muzyki w trybie neo 6 music (aktualnie 5.0).Napewno poradzicie mi nowe kolumny ,kupilem kiedys jamo c-405 basy byly super chociaz w wiekszym pokoju czegos brakowalo i sopranow bylo malo ,wiec sprzedalem (troche zaluje) .Teraz wole suba ,kolega ma stara mala kode i fajnie sie slucha .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...