Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję głośników w granicach 200 - 300 zł i problem w tym, że jestem zupełnie nowy w temacie i nie znam się ani trochę na sprzęcie. Zależy mi tylko na słuchaniu muzyki - jazz, rock. Czy da sie coś rozsądnego kupić w tej cenie czy to bez sensu i jeszcze dozbierać?
Wziąć 2.0, 2.1 czy moze 5.1? I jakie konkretne polecacie? Jak dotąd znalazłem Creative Gigaworks T20 - co o nich sądzicie?
Aktualnie mam Logitech R812- 2 satelity z subwooferem i jest w miare ale zaczynaja trzeszczec itp wiec uznalem ze czas sprawić sobie coś lepszego icon_smile.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie icon_smile.gif, nie bedzie tak źle.
Ja proponowałbym zakup używanego zestawu stereo. Zestawy komputerowe raczej kiepsko wypadają. Nie sądzę, abyś był zadowolony z takiego grania.
Co do zestawu stereo, to całkiem inna sprawa, jednak szczerze mówiąc za 200-300 zł będzie ciężko. W skład zestawu wchodzi wzmacniacz i dwie kolumny, tutaj widziałbym minimum te 300 zł na kolumny i 200 zł na wzmacniacz. I jeśli nie możesz teraz dołożyć do budżetu, to lepiej zaczekaj i uzbierają sobie te 500-600 zł. Wtedy poszukamy czegoś dla Ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W takim razie proponowałbym rozejrzeć się za używkami. Zawsze będzie to coś co kosztowało więcej na wyjsciu. Tutaj masz niezłe głośniki do komputera (cena może przekroczyć budżet, ale warto byłoby do nich dołożyć co nie co), obserwuj aukcję :
http://allegro.pl/glosniki-microlab-solo-7...4693250182.html
[ MICROLAB SOLO 7C ]
http://allegro.pl/glosniki-microlab-2-0-so...4701191967.html
[ MICROLAB SOLO 6C ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Hmm jednak troche ciezko bedzie mi je dorwac uzywane a cena tez jest wysoka. Sa moze jakies inne propozycje w tej cenie? I mam dylemat czy wybrac 2.0 czy 2.1, lubie bardzo miec ten bas oddzielnie no ale wszyscy pisza ze do muzyki raczej 2.0 (a na takich nigdy nie sluchalem). Co innego polecacie? ok 300 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...