Skocz do zawartości

Poszukuje nietypowego rozwiązania


grzefu

Recommended Posts

Witajcie.

Zauważyłem, że wypowiadają się tutaj bardzo kompetentne osoby, więc postanowiłem poprosić was o pomoc.

Jestem posiadaczem TV LG 47LW570S, kina domowego LG HT903 , dekodera N HDTV, oraz konsoli PS4. Dotychczas Dekoder łączyłem z kinem kablem optycznym, a konsolę podpiąłem najpierw do kina (HDMI) a później do TV (HDMI). I tak sobie wszystko ładnie działało. Niestety najsłabszym ogniwem było nieszczęsne kino. Najpierw padł napęd (używam tego z konsoli), a teraz niestety zauważyłem, że obraz który przechodzi z konsoli do kina i dalej do TV ma zniekształcenia (nie ma ich gdy podpinam PS4 bezpośrednio do TV).
Oczywiście najłatwiej wymienić kino domowe, i tak też chciałem zrobić. Niestety kable do głośników mam "puszczone" w ścianach, więc postanowiłem je zachować do nowego kina. Ale tutaj niespodzianka, konsultant LG powiedział iż kable głośnikowe z kina HT903 będą niekompatybilne z nowym kinem tej firmy.
I tutaj pojawia się pytanie o was.
Co mogę teraz zrobić ? Myślałem o głośnikach bezprzewodowych z tyłu, niestety zestawy te są dosyć drogie, a pisaliście, że ich jakość średnia. Myślałem też o amplitunerze 5.1, pytanie tylko czy i jak podłączyć je równocześnie do PS4 i Nki ? Głośniki (i kable naturalnie) zostawiłbym stare (ich moc to 1000 W), a w przyszłości wymieniłbym na coś lepszego (tylko co z kablami ? ). A może macie jeszcze jakieś rozwiązanie ?

Będę bardzo, bardzo wdzięczny za pomoc.

PS : Opis mojego kina : http://www.lg.com/tn_en/home-cinemas/lg-HT...-theater-system
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...