Skocz do zawartości

Pylon Pearl 20/25


mizero

Recommended Posts

A prawidłowo wybrałeś źródło?
Czy podpinałeś np. odtwarzacz CD lub inne źródło, o którym wiesz na pewno że "wypuszcza prawidłowy sygnał"?

Czy na słuchawkach sprawdzałeś i jest dobrze?

Podłączyłeś kable głośnikowe do wzmacniacza pod zaciski głośnikowe B, czyli musi być wciśnięty przycisk SPEAKER B (poglądowa fotka
http://www.mall.pl/wzmacniacze/denon-pma-7...CFW7MtAodhSQAug )

Kable we wzmacniaczu siedzą prawidłowo, powinny "stykać" - bo izolacja jest zdjęta i goły drut jest przykręcony zaciskiem.
Natomiast w kolumnach powinieneś zdjąć 1 lub 2 cm izolacji i przykręcić je analogicznie jak we wzmacniaczu, a nie wkładać do środka zacisków jak na Twojej fotce (środek zacisków służy do wkładania wtyków typu "banan", wrzuć "wtyk bananowy" w wyszukiwarkę i będziesz wiedział o co chodzi).


Pozdrawiam
PS. Tak dla przypomnienia - podłączenia rób tak na wszelki wypadek przy WYŁĄCZONYM wzmacniaczu, by nie zrobić zwarcia!
Druty jednego kabla głośnikowego nie mogą się stykać z drugim kablem, by nie zrobić zwarcia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dzięki za odpowiedź na zmodyfikowany już przeze mnie post. Niewidoczny już w nim problem został rozwiązany (jak właśnie napisałeś, musiałem włączyć po prostu speakery, niezauważyłem, taki podekscytowany byłem) i szybko pojawił się inny, który opisałem zmieniając post poprzedni (mając już nadzieję, że nikomu nie zabiorę czasu i nie będzie musiał się produkować dla rozwiązania problemu, który sam już rozsupłałem). Dzięki za pomoc i jednocześnie o nią proszę (czyt. mój poprzedni post) icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko działa jak należy. Czystość dźwięku na skompletowanym dzięki wam sprzęcie mnie zachwyca. Tłustego basu nie ma, ale właśnie o to mi chodziło, żeby delektować się jakością samego dźwięku. Pewnie mogłoby być lepiej, ale Indiana Line Nota 550 + Denon PMA 720 + Denon DNP 720 + kable Melodiki spełniają swoją rolę w 100%. Jak się tego osłucham, poszukam sobie innych kabli, żeby mieć porównanie i podążać w kierunku najbardziej dla mnie odpowiednim.
Dziękuję raz jeszcze za pomoc i poświęcony czas na szukanie aukcji, podpowiedzi i wszelkiego rodzaju rady. Pozdrawiam!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...