Skocz do zawartości

Który zestaw Denon?


cerberone

Recommended Posts

Witam forumowiczów,
Nie bardzo wiedziałem czy zadać to pytanie w stereo czy kino domowe.
Stoję przed dylematem kupna zestawu audio-dvd Denon. Rozpatruję trzy zestawy (w nawiasach ceny):

Zestaw I
Denon AVR-1907 (1995,-)
Denon DVD-1930 (1595,-)
Głośniki Dali Concept 6 (2000,-)

Zestaw II
Denon AVR-2307 (3195,-)
Denon DVD-1930 (1595,-)
Głośniki Dali Concept 6 (2000,-)

Zestaw III
Denon AVR-3806 (4995,-)
Denon DVD-2930 (3395,-)
Głośniki Dali Ikon 6 (4000,-)

Dodam, że ww zestaw będzie pracował z plazmą Hitachi 42PD9700. To wszystko będzie grało w pomieszczeniu o nieregularnych kształtach (salon połączony z jadalnią - chyba teraz standard) o powierzchni 30m2.
Nie jestem audiofilem, ale nie stać mnie na kupno sprzętu o słabej jakości – po prostu lubię się otaczać dobrymi rzeczami. Chodzi mi o to by w pełni wykorzystać możliwości tej plazmy przy oglądaniu płyt DVD. Głównie będzie grał TV, a po nim w dalszej kolejności audio. Czy jestem w stanie wykorzystać już tak zaawansowany zestaw III czy pozostać z zestawem I. I co powiecie na te głośniki?
Będę wdzięczny za opinie i sugestie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

nie napisales czy chcesz kupic 5.1 czy kolumny? jak kolumny to najlepszym amplitunerem do kina i muzyki bedzie Yamaha RX-797! cena ok 1800zl. do tego jakis odtwarzacz Yamahy. Moze bys sie zastanowi nad Studio L JBL? np L880? one nadaja sie bardzo do kina.


Na chwilę obecną do tego mieszkania tylko kolumny.
Dzięki za rekomendacje - sprawdzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...