Skocz do zawartości

NAD M5 vs M55


emdzi

Recommended Posts

Witam,

Z mojego poprzedniego tematu powstał jedna wielka wtopa to napisze tutaj już o co chodzi zasadniczo... icon_redface.gif

Już dawno temu wpadła mi w oko/ucho seria Master NAD... zdażyło mi sie jej posłuchac i jest to mój kilmat.
Z racji że obecnie NAD wycofuje już linie Master I-generacji (M3 M5 M55 etc) na rzecz nowych urzadzeń, ceny tych pierwszych robią się bardzo ciekawe. Sprzęt z założenia ma być stereo - przeznaczenie CD i radio icon_biggrin.gif...coś tam z kompa. Nie musze miec najnowszych ficzerów bajerów w sprzęcie...on ma grać i dobrze zasilić... VA Mozart Grand.

Obecnie na rynku jest wile ciekawych ofert na NADa M3, tunery M4 ale... gorzej z napędami... łatwo dostać M55 w dobrej cenie niż M5.
Pytanie kluczowe...
Jak ma sie zestaw M3+M5 vs M3+M55... wiem że M5 ma XLR a M55 Video..ale chodzi mi o jakość dźwięku tych dwóch zestawów...czy może ktoś miał go okazje porównać??

Zestaw ma służyć głównie do muzyki.

Płyta DVD->TV... 2-3 razy w roku icon_smile.gif także dobrze że jest i czyta DVD (wygodne) ale wcale nie musi mieć sekcji video.
Filmy i tak oglądam w głównej mierze via internet (TV Online, vod).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...