Skocz do zawartości

Jaki używany wzmacniacz stereo do sporych Klipsch R-28F?


myckowna90

Recommended Posts

Witam,
ja robiłem kilka osłuchów i wybrałem właśnie Klipsche R-28F. Po podpięciu ich w domu do amplitunera Onkyo TX-SR309 oczywiście było niebo lepiej w porównaniu do kolumn z marketu ale czegoś jednak mi brakowało. Rozpocząłem poszukiwania nowego amplitunera, kiedy sprzedawca podpiął wzmacniacz stereo szybko zrozumiałem ,że to właśnie to czego szukałem. Słuchałem różnych wzmacniaczy (oczywiście z Klipschami) takich jak NAD, Yamaha itp było dobrze wybór padł na NAD C356 kiedy sprzedawca ,tak z własnej ciekawości podpiął Cambridge Audio CXA80 dosłownie oniemieliśmy. CXA80 wydobył z tej kolumny niesamowitą przestrzeń kiedy to przy C356 (po odsłuchu CXA) wydawał się jakiś zduszony i nadmiernie basowy , pozbawiony środka. Oczywiście postanowiłem przekroczyć budżet o prawie 50% i kupiłem CXA80.
Uważam ,że takie zestawienie jest wprost idealne - oczywiście zależy kto co lubi. Uważam jak koledzy ,że odsłuch to podstawa. Pamiętaj aby nie kupować zbyt dużych kolumn do pokoju - ja to zrobiłem z uwagi na zamiar przeniesienia sprzętu w przyszłości w inne miejsce. Obecnie moje Klipsche grają (demolują) pomieszczenie o niespełna 20m^2 , w takich warunkach szczególne istotne jest miejsce w którym słuchasz muzyki, docelowo chcę się przenieść do pomieszczenia 40 m^2 - R-28F z pewnością zagrają tam jeszcze lepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...