Skocz do zawartości

Subwoofer do stereo Dali Zensor 3


Beniamin

Recommended Posts

Witam,
jestem zupełnie nowym forumowiczem i proszę o wybaczenie ewentualnych błędów merytorycznych w moim poście icon_wink.gif

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 2 głośników Dali Zensor 3 podpiętych do Denon X2000 (zależało mi na HDMI)
Gra to bardzo przyjemnie, wybierałem między Zensorami a Concept 20 i wybrałem te pierwsze ponieważ miały zdecydowanie więcej dołu.
I tu zaczyna się moje pytanie..
Czasem myślę o tym, żeby było jeszcze więcej dołu, szczególnie jak chce żeby coś łupnęło przy oglądaniu filmów.
Czy jest sens dokupić np. RELa T5 do tego zestawu? Słuchałem go z Concept 20 i dla mnie idealnie uzupełniał deficyt dołu.

pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
nie podałeś wielkości Twojego pomieszczenia, zakłądam jednak że jest to 15-22m2.
Jeśli zależy Ci na dodatkowym wyeksponowaniu basu, zachowując wysoką jakość dźwięku, szybkośc, dokładnośc i kontrolę, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie własnie Rel T5. To subwoofer, który poza filammi, idealnie sprawdzi się także w muzyce.

Jeśli masz taką mozliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań służę pomocą.


Cytat

Witam,
jestem zupełnie nowym forumowiczem i proszę o wybaczenie ewentualnych błędów merytorycznych w moim poście icon_wink.gif

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 2 głośników Dali Zensor 3 podpiętych do Denon X2000 (zależało mi na HDMI)
Gra to bardzo przyjemnie, wybierałem między Zensorami a Concept 20 i wybrałem te pierwsze ponieważ miały zdecydowanie więcej dołu.
I tu zaczyna się moje pytanie..
Czasem myślę o tym, żeby było jeszcze więcej dołu, szczególnie jak chce żeby coś łupnęło przy oglądaniu filmów.
Czy jest sens dokupić np. RELa T5 do tego zestawu? Słuchałem go z Concept 20 i dla mnie idealnie uzupełniał deficyt dołu.

pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...