Skocz do zawartości

Sprzęt Audio do domu ( Iphone, Ipad, Laptop)


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.


Zastanawiam się nad zmianą głośników pokojowych, w tej chwili mam ( już bardzo bardzo stare) Creative Inspire t6100 5.1 z subwooferem.
Szukam jakiegoś sprzętu który dałby mi fajną jakość dzwięku ( fajnie też gdyby miało połączenie bluetooth) żebym mógł sobie puszczać z ipada i iphone bezprzewodowo. Myślałem nad takim głośnikiem JBL Flip 2 ( koszt około 400zł) jest mały przenośny ma bluetooth, jednak nie jestem do końca przekonany czy taki mały głośniczek będzie lepszy od tych co mam teraz, jestem zielony. Dodam , że mam bardzo duży przestronny pokój około 90 m2 z łazienką. Z jednej strony fajnie, że głośniczek byłby przenośny ale z drugiej taki chyba zapewnia gorszą jakość dzwięku, może lepiej zainwestować troszkę więcej w coś większego/lepszego ? Np. Jakiś amplituner + kolumienka .

Pomocy icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z jednej strony fajnie, że głośniczek byłby przenośny ale z drugiej taki chyba zapewnia gorszą jakość dzwięku, może lepiej zainwestować troszkę więcej w coś większego/lepszego ? Np. Jakiś amplituner + kolumienka .



Decyzję musisz podjąć sam, co do tego czy bezprzewodowe pierdzidełko przy goleniu, czy zestaw do słuchania muzyki. Jak podejmiesz decyzję wtedy można dyskutować co dalej. To nie jest kwestia jak piszesz większe/lepsze, to coś zupełnie innego. Sam przyznasz że muzyka z kostki o mocy 1W z membraną jak kapsel po mleku, niejak się ma do dwu nawet niedużych, ale prawdziwych kolumn i wzmacniacza stereo.

Cytat

Dodam , że mam bardzo duży przestronny pokój około 90 m2 z łazienką.


W tak wielkich komnatach, to prędzej dwu strefowy amplituner icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...