Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 500zł + odtwarzacz do 500zł.


Recommended Posts

witam potrzebuje pomocy przy wyborze odtwarzacza mp3 i sluchawek dokonalowych do 1000zl. muzyke jaką słucham to w większym
stopniu rap , ale także przewijają się takie gatunki jak rock, jazz , czy nawet muzyka
klasyczna wiec dosyc szeroki zakres. zalezy mi aby sluchawki kladly nacisk na instrumenty i wokale bas nie chce zeby byl bardzo mocny.chcialbym zeby byly tez dosc wytrzymale. do tej pory mialem sluchawki soundmagic e10 dzwiek byl zadowalacy aczkolwiek znudzily mi sie juz. za zrodlo mialem tylko telefon dlatego teraz chce dokupic odtwarzacz . od niego wymagam wejscia na karte pamieci i dobrego korektora . inne funkcje takie jak odtwarzanie filmow jest mi obojetne . pod uwage bralem cowona j3 gdyz on mial podobno najlepszy korektor a na tym mi najbardziej zalezy ale chyba nie mozna go juz dostac w zadnym sklepie. myslalem aby na sluchawki wydac 500zl i na odtwarzacz 500 chyba ze sa lepsze rozwiazania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...